Додон ближчий, ніж Дімон: Президент Молдови поїхав на парад до Путіна в Москву, у мережі кепкують (фото)

Ігор Додон став єдиним іноземним гостем у Москві під час параду перемоги на Красній площі.

Додон і Путін у Москві під час параду перемоги. Фото:http://www.segodnya.ua/

Президент Молдови Ігор Додон святкує 9 травня в Москві, куди його запросив президент Росії Володимир Путін. Про це пише видання NewsMaker, передають Патріоти України.

Після завершення параду глави двох держав поклали вінок до Могили Невідомого Солдата біля Кремлівської стіни.

Видання відзначає, що президент Молдови вперше за 15 років бере участь в параді Перемоги в Москві. Разом з Додоном на Червоній площі були присутні його дружина Галина і один із синів. Також святковий захід відвідав радник президента з питань зовнішньої політики і посол Молдови в Росії Андрій Негуца.

Під час параду Ігор Додон стояв праворуч від Володимира Путіна. Це стало приводом для іронічних зауважень і жартів у соцмережах про те, що Додон став Путіну ближчим, ніж прем'єр-міністр Дмитро Медведєв, адже Медведєв стояв трохи далі.

До речі, через візит Додона до Москви у Молдові змінився графік святкувань Дня Перемоги. Зокрема, урочистий концерт, який відбувається під патронатом президента, пройшов ще 7 травня.

На Луганщині важкі бої, Москва щоб зупинити український контрнаступ кидає у бій мобілізованих та зеків

середа, 7 грудень 2022, 11:31

Голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай повідомив про важкі бої на Луганщині, окупанти підтягнули резерви. Пряма мова Гайдая: "Визволення кожного метру Луганщини дається вкрай важко – росіяни підвезли багато резервів, як у виг...

Не лише в Латвії: Мовлення російського "опозиційного" телеканалу "Дождь" буде припинене в Литві

середа, 7 грудень 2022, 11:30

Литовська комісія з радіо та телебачення ухвалила рішення про припинення мовлення російського так званого російського "опозиційного" телеканалу "Дождь". Трансляція телеканалу буде припинення найближчим часом, передають Патріоти України. Напередодні лат...