Додон ближчий, ніж Дімон: Президент Молдови поїхав на парад до Путіна в Москву, у мережі кепкують (фото)

Ігор Додон став єдиним іноземним гостем у Москві під час параду перемоги на Красній площі.

Додон і Путін у Москві під час параду перемоги. Фото:http://www.segodnya.ua/

Президент Молдови Ігор Додон святкує 9 травня в Москві, куди його запросив президент Росії Володимир Путін. Про це пише видання NewsMaker, передають Патріоти України.

Після завершення параду глави двох держав поклали вінок до Могили Невідомого Солдата біля Кремлівської стіни.

Видання відзначає, що президент Молдови вперше за 15 років бере участь в параді Перемоги в Москві. Разом з Додоном на Червоній площі були присутні його дружина Галина і один із синів. Також святковий захід відвідав радник президента з питань зовнішньої політики і посол Молдови в Росії Андрій Негуца.

Під час параду Ігор Додон стояв праворуч від Володимира Путіна. Це стало приводом для іронічних зауважень і жартів у соцмережах про те, що Додон став Путіну ближчим, ніж прем'єр-міністр Дмитро Медведєв, адже Медведєв стояв трохи далі.

До речі, через візит Додона до Москви у Молдові змінився графік святкувань Дня Перемоги. Зокрема, урочистий концерт, який відбувається під патронатом президента, пройшов ще 7 травня.

Третя штурмова бригада показала, як заходила на позиції окупантів під Андріївкою (відео)

понеділок, 25 вересень 2023, 11:56

У понеділок, 25 вересня, Третя окрема штурмова бригада показала, як заходила на позиції окупантів під Андріївкою, передають Патріоти України. У каналі бригади в Youtube опублікували відеофрагмент наступальних дій бійців 3-ї роти 1-го штурмового батальй...

Росія почала готувати армію до штурмів укріпрайонів та боїв у тилу, - росЗМІ

понеділок, 25 вересень 2023, 11:30

Росія почала готувати Збройні сили до штурмів українських укріпрайонів та боїв у тилу. Про це пише The Moscow Times, передають Патріоти України. У російській армії почали формувати розвідувально-штурмові бригади для штурму укріплень та ведення розвідки...