
Чільник Донеччини заявив, що російські найманці дотримуватимуться тиші на Донбасі лише у випадку, якщо українські військовослужбовці зможуть ефективно відповідати на їхні обстріли. Про це голова військово-цивільної адміністрації Донецької області заявив у четвер, 3 березня в ефірі 5 каналу, інформують Патріоти України.
Він розповів, що протягом минулої доби терористи понад 60 разів відкривали вогонь. Обстріли продовжилися й сьогодні. Глава області зауважив, що тенденція до збільшення обстрілів на Донеччині триває уже два місяці.
Жебрівський переконаний, що українська сторона має активно давати відповідь на такі дії з боку бойовиків: "Як тільки наші вояки дають ефективну відповідь, тут же вони (бойовики - 5.ua) просять тиші. І через це, я думаю, тут потрібно буде і Генеральному штабу давати можливість нашим відповідати адекватно.
Не просто постріляти - і назад, а дати адекватну відповідь. І, думаю, тоді запросять миру, і тоді буде тиша. Якщо ми будемо відповідати не так ефективно, як потрібно, тоді вони будуть намагатися промацувати нашу оборону і продовжувати обстріли".
Російські артисти продовжують скасовувати літні гастролі у Криму. Про це пише Крим.Реалії, аналізуючи повідомлення російських ЗМІ. Зокрема гуморист Володимир Винокур, який найближчими днями мав виступити в Керчі, Феодосії, Ялті та Сімферополі, відмовив...
. У Польщі правоохоронці затримали 36-річного громадянина України, якого підозрюють у публічних погрозах на адресу президента країни Кароля Навроцького. Затриманому можуть висунути обвинувачення за статтею Кримінального кодексу Польщі, яка передбачає в...