"Единственная супердержава. Мы это принимаем": Путін заявив про готовність РФ співпрацювати зі США

Російський президент також заявив, що Росії не потрібна нова холодна війна, і додав, що санкції проти США не принесли результатів.

Володимир Путін. Фото:uinp.info

Президент РФ Володимир Путін назвав США єдиною супердержавою в світі. Про це він заявив, виступаючи на Петербурзькому міжнародному економічному форумі, передають Патріоти України з посиланням на Гордон.

"Америка - велика держава. Сьогодні, напевно, єдина супердержава. Ми це приймаємо. Ми хочемо і готові працювати зі Сполученими Штатами", - зазначив він.

Путін також заявив, що країні не потрібна нова холодна війна, і додав, що санкції проти США не принесли результатів.

"Світові потрібна така потужна країна, і нам потрібна. Але нам не потрібно, щоб вони постійно втручалися в наші справи, вчили нас, як нам жити. Заважали Європі будувати з нами відносини ... Ось санкції ..., вони стосуються якось США? Та ніяк не стосуються. Наплювати їм на ці санкції. Наслідки наших дій у відповідь на них ніяк не відбиваються. На Європі відображаються, а на США - нульовий ефект", - підкреслив він.

Як відомо, економічні санкції відносно Росії були введені Сполученими Штатами, Євросоюзом і деякими іншими країнами навесні 2014 роки після анексії Криму та початку військових дій на Донбасі. Санкційні пакети кілька разів розширювалися і посилювалися.

Європейські лідери - зокрема, верховний представник ЄС із закордонних справ Федеріка Могеріні, глава Європейської ради Дональд Туск, президент Європарламенту Мартін Шульц, а також лідери "Великої сімки" - заявляли, що санкції проти РФ, пов'язані в бойовими діями на Донбасі, повинні бути продовжені у зв'язку з тим, що Кремль не виконує Мінські угоди щодо врегулювання конфлікту.

Влаштували пекло для слуг пекла: У Воронежі ракетним ударом уражено завод, що виробляє деталі для "Панцирів", "Іскандерів" та X-101 (фото, відео)

понеділок, 22 червень 2026, 13:24

У понеділок, 22 червня, у російському Воронежі внаслідок ракетного удару було уражено Воронезький завод напівпровідників, повідомляють моніторингові канали. На кадрах, знятих місцевими жителями, видно, як на території заводу сталася масштабна пожежа та...

Тепер може діяти як наземний роботизований комплекс: Відділ інновацій полку "Скеля" обладнав бронеавтомобіль «Новатор» опцією дистанційного керування (відео)

понеділок, 22 червень 2026, 13:10

Інженери 425-го окремого штурмового полку «Скеля» переобладнали бронеавтомобіль «Новатор», додавши опцію дистанційного керування для використання як наземний роботизований комплекс. Відео випробувань опублікували на YouTube-сторінці 425-го полку, перед...