Екс-нардеп та генерал СБУ розповів, як спецслужби РФ могли завербувати Тимошенко ще в 1990-х

У липні 1995 року в аеропорту "Внуково" Тимошенко, повертаючись з Москви в Дніпропетровськ, була затримана зі спробою провести контрабандою 100 тисяч доларів.
Григорій Омельченко. Фото: скріншот з відео.

Лідерку "Батьківщини" Юлію Тимошенко могли завербувати російські спецслужби у 1995 році. Про це в ефірі ток-шоу "Ехо України" на "Прямому" заявив екс-нардеп та генерал-лейтенант СБУ Григорій Омельченко, передають Патріоти України.

За його словами, у липні 1995 року в аеропорту "Внуково" Тимошенко, повертаючись з Москви в Дніпропетровськ, була затримана зі спробою провести контрабандою 100 тисяч доларів. Вона на той час була президентом "Єдиних енергетичних систем" і укладала договори по поставкам газу в обмін з Міністерством оборони Російської Федерації.

"Це треба бути наївним або взагалі в цих питаннях, вибачте, профаном, щоб не розуміти, що ти знаходишся під повним контролем спецслужб тієї країни, куди їдеш спілкуватися з керівниками Міністерства оборони. Юлію Тимошенко "вели", і коли виявили замотану у фольгу сріблясту, як під продукти, 100 тисяч американських доларів, Юлія Володимирівна, звичайно, була в істериці, шокована. Підійшли мої колеги з ФСБ, взяли під білі рученьки й повели Юлію Тимошенко. Через певний час, оформивши відповідні документи, вона повертається в Україну", - розповів Омельченко.

Генерал СБУ зазначив, що саме так відбувається вербування бізнесменів чи громадських діячів, які планують йти в політику. "Це просто робоча версія поки що була. У 2004 році під час Помаранчевої революції спецслужби України добули матеріали в ФСБ, де викладено, як Юлія Тимошенко була завербована, як таємно співпрацювала на ФСБ, з правоохоронними органами", - підкреслив Омельченко.

Григорій Омельченко також повідомив, як Юлія Тимошенко приховувала документацію газових угод і під різними приводами відмовлялась її оприлюднити.

"У Китаю є велич, у Росії ні": Росіянка поскаржилася, що РФ стала країною третього світу, і висміяла тези пропаганди про війну з Україною (відео)

субота, 25 березень 2023, 11:30

Громадянка країни-агресора РФ, яка виїхала з країни, назвала свою батьківщину країною третього світу. Вона висміяла тези російської пропаганди, зокрема, про війну проти України та "велич" Росії, передають Патріоти України. Відповідний ролик росіянка оп...

"Закінчаться солдати - накаже народжувати": Психічно хворий Путін не відмовиться від України, - Сотник

субота, 25 березень 2023, 11:23

Російський диктатор Володимир Путін не відмовиться від своєї ідеї захопити Україну, тому що він психічно хворий і вбив собі у голову, що це "його місія". Глава Кремля вважає себе "історичною особистістю". Про це сказав головний редактор каналу Sotnik-T...