Повідомлення про те, що чиновник міськради, заступник директора одного з департаментів, став фігурантом розслідування, з'явилося на сайті обласної прокуратури близько опівдні. Питання до держслужбовця виникли в зв'язку з махінаціями з комунальним майном в різних районах Харкова, повідомляють Патріоти України з посиланням на АТН.
"Під час допитів здобуті докази і показання того, що впродовж 4-х років з 12-го по 15-й рік службовець укладав договор купівлі продажу з об’єктами комунального майна, які в подальшому були перепродані його доньці", - розповів Андрій Бугайов, керівник місцевої прокуратури.
Хто цей чиновник, вже встигли з'ясувати представники Харьковскго антикорупційного центру, які порівняли розмір задекларованого в минулому році доходу чиновників, з цифрою, опублікованою прокуратурою. Виявилося, що в минулому році суму в 77 тисяч 772 грн вказав заступник начальника департаменту економіки та комунального майна, начальник управління комунального майна та приватизації Володимир Солошкін. На своїй сторінці в Фейсбук антикорупційний центр опублікував і адреси, за якими розташовуються приміщення, що належать його дочці. Правда, інформацію, що з'явилася, правоохоронці поки не підтверджують.
"Це початковий етап досудового розслідування, підстав для затримання згідно кримінально-процесуального кодексу в нас немає, оскільки передбачається безпосереднє вчинення злочину, щоб особу затримали. Це епізоди останніх 4-х років, наразі підозра також не оголошена, тому що повинні бути зібрані докази вартості майна цих квартир для того, щоб інкримінувати саме цей злочин. Навіть ще він не допитаний", - пояснює Андрій Бугайов.
Саме в пошуках доказів правоохоронці сьогодні навідалися до чиновника додому. Після чого в Інтернеті з'явилися вражаючі фото - тут стандартний набір від елітного алкоголю до колекційних монет зі зброєю і іконами. Але особливий ажіотаж серед користувачів викликав портрет чиновника, в стилі, який введено в моду Пшонкою, Ківаловим і Медведчуком. Тут і мундир, і перука, і орден - все в суворій відповідності з жанром. Якому, в соцмережах, до речі, вже й назву придумали.
Більшість українців, які наразі перебувають у Польщі, приїхали відносно нещодавно. Найбільша частка – 37% – оселилися в країні менш ніж пів року тому. Такі дані опублікували в аналітичному центрі міжнародної агенції з працевлаштування Gremi Personal, п...
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 19.01.25 орієнтовно склали: