"Фронтовики" хвалять Яценюка і розповідають, де екс-прем'єр знайшов собі роботу

У "Народному фронті" розробляють новий закон про судоустрій і статус суддів.

Арсеній Яценюк. Фото: zn.ua.

Екс-прем'єр-міністр Арсеній Яценюк залишається лідером "Народного фронту" і починає працювати вдвічі більше. Про це повідомив народний депутат від політсили Дмитро Сторожук у "Вечірньому праймі" на телеканалі 112 Україна, передають Патріоти України.

"Арсеній Петрович (Яценюк, – ред.) залишається лідером нашої партії, і зараз ми починаємо працювати з великим запалом, і вдвічі більше починає працювати, тому що коли він виконував функції прем'єр-міністра України, то не було багато часу приділяти роботі фракції. Зараз, все, що стосується законодавчої роботи, то вона істотно збільшилася.

Як представник у комітеті з судоустрою можу сказати, що ми зараз розробляємо новий закон про судоустрій і статус суддів, у тому числі будемо вносити від нашої фракції (пропозиції, – ред.) до тієї судової реформи, яка зараз є в парламенті і зміни до Конституції, які в ній є. І вже ми напрацьовуємо базу законопроектів і за іншими напрямами так само", – сказав Сторожук.

Чоловіків – на фронт, дружинам - кримінальна стаття: Військове керівництво РФ придумало ноу-хау для боротьби зі скаргами родин "мобіків"

четвер, 30 березень 2023, 10:49

Військове керівництво Росії придумало спосіб боротися з численними скаргами з боку сімей військовослужбовців РФ. Дружинам солдатів загрожує кримінальна стаття та перевірка особи за фактом дискредитації "СВО". Про це повідомляє Telegram-канал "Досье шпи...

Це буде кінець для Лукашенка: Ударом Tomahawk США можуть рознести "ядерну" базу РФ у Білорусі, - Жданов

четвер, 30 березень 2023, 10:38

Полковник запасу, військовий експерт Олег Жданов прокоментував ситуацію навколо наміру країни-агресора РФ розмістити в Білорусі тактичну ядерну зброю, передають Патріоти України. "Я не думаю, що з боку НАТО буде якась різка реакція. Ми вже спостерігаєм...