"Тема залишається актуальною, отож", — пише Наталя Іщенко, передають Патріоти України, і продовжує:
"1. За всі 11 років існування держави курс на євроатлантичну інтеграцію не змінювався.
2. Чорногорські збройні сили були повністю адаптовані під стандарти НАТО
3. Чорногорські військові постійно брали участь в миротворчих операціях НАТО (в Афганістані).
4. Влада Чорногорії відмовилася від співпраці із Росією у військової сфері – насамперед не погодилася надати в оренду РФ єдиний чорногорський військовий порт Бар, незважаючи на обіцяні величезні економічні преференції.
5. Із силових структур, зі спецслужб видалили російських агентів.
6. Референдум щодо вступу до НАТО в Чорногорії не проводили.
7. Провідні промислові підприємства (кольорова металургія), що належали росіянам і були на межі зупинки, націоналізували.
8. У рамках боротьби із корупцією в останні роки було затримано декількох топ-корупціонерів. Це, зокрема, колишній президент Державного союзу Сербії та Чорногорії, мер Будви, інші високопосадовці. Деякі вже засуджені."
Росія поставила Північній Кореї зенітні ракети в обмін на відправку військ для участі у війні проти України, пише AP, пише AP з посиланням на міністра оборони Південної Кореї Шина Вонсіка, передають Патріоти України. У п’ятницю Шин в ефірі телепрогра...
Окупанти можуть імітувати пуск міжконтинентальної балістичної ракети, щоби активувати усі українські ППО. Про це військово-політичний оглядач Олександр Коваленко розповів в ефірі "Київ 24", передають Патріоти України. "Той самий "Сармат", коли проходив...