"Тема залишається актуальною, отож", — пише Наталя Іщенко, передають Патріоти України, і продовжує:
"1. За всі 11 років існування держави курс на євроатлантичну інтеграцію не змінювався.
2. Чорногорські збройні сили були повністю адаптовані під стандарти НАТО
3. Чорногорські військові постійно брали участь в миротворчих операціях НАТО (в Афганістані).
4. Влада Чорногорії відмовилася від співпраці із Росією у військової сфері – насамперед не погодилася надати в оренду РФ єдиний чорногорський військовий порт Бар, незважаючи на обіцяні величезні економічні преференції.
5. Із силових структур, зі спецслужб видалили російських агентів.
6. Референдум щодо вступу до НАТО в Чорногорії не проводили.
7. Провідні промислові підприємства (кольорова металургія), що належали росіянам і були на межі зупинки, націоналізували.
8. У рамках боротьби із корупцією в останні роки було затримано декількох топ-корупціонерів. Це, зокрема, колишній президент Державного союзу Сербії та Чорногорії, мер Будви, інші високопосадовці. Деякі вже засуджені."
Українських чоловіків, які тікають від мобілізації через невизнане Придністров’я, по той бік кордону чекають допити, приниження та фільтрація від підконтрольної ФСБ служби. Про це йдеться в матеріалі "Слідство.Інфо", передають Патріоти України. Організ...
Інститут вивчення війни (ISW) вважає, що війська країни-агресора Росії не зможуть захопити всю Донецьку область до кінця 2025 року, а можливий захід окупантів на територію Дніпропетровської області поглибить наявні проблеми в армії РФ Про це йдеться у ...