"Тема залишається актуальною, отож", — пише Наталя Іщенко, передають Патріоти України, і продовжує:
"1. За всі 11 років існування держави курс на євроатлантичну інтеграцію не змінювався.
2. Чорногорські збройні сили були повністю адаптовані під стандарти НАТО
3. Чорногорські військові постійно брали участь в миротворчих операціях НАТО (в Афганістані).
4. Влада Чорногорії відмовилася від співпраці із Росією у військової сфері – насамперед не погодилася надати в оренду РФ єдиний чорногорський військовий порт Бар, незважаючи на обіцяні величезні економічні преференції.
5. Із силових структур, зі спецслужб видалили російських агентів.
6. Референдум щодо вступу до НАТО в Чорногорії не проводили.
7. Провідні промислові підприємства (кольорова металургія), що належали росіянам і були на межі зупинки, націоналізували.
8. У рамках боротьби із корупцією в останні роки було затримано декількох топ-корупціонерів. Це, зокрема, колишній президент Державного союзу Сербії та Чорногорії, мер Будви, інші високопосадовці. Деякі вже засуджені."
Після розмови з президентом США Дональдом Трампом російський диктатор Володимир Путін посилить наступ на фронті та атаки по тилу, адже впевнений у своїй безкарності. Таку думку висловив науковий співробітник Atlantic Council Пітер Дікінсон у коментарі ...
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 21.05.25 орієнтовно склали: . Щодо втрат живої сили ворога, цього дня трохи більше ніж антирекорд за 17 травня. Чи можна говорити про певну тенденцію, покаже час.