"Тема залишається актуальною, отож", — пише Наталя Іщенко, передають Патріоти України, і продовжує:
"1. За всі 11 років існування держави курс на євроатлантичну інтеграцію не змінювався.
2. Чорногорські збройні сили були повністю адаптовані під стандарти НАТО
3. Чорногорські військові постійно брали участь в миротворчих операціях НАТО (в Афганістані).
4. Влада Чорногорії відмовилася від співпраці із Росією у військової сфері – насамперед не погодилася надати в оренду РФ єдиний чорногорський військовий порт Бар, незважаючи на обіцяні величезні економічні преференції.
5. Із силових структур, зі спецслужб видалили російських агентів.
6. Референдум щодо вступу до НАТО в Чорногорії не проводили.
7. Провідні промислові підприємства (кольорова металургія), що належали росіянам і були на межі зупинки, націоналізували.
8. У рамках боротьби із корупцією в останні роки було затримано декількох топ-корупціонерів. Це, зокрема, колишній президент Державного союзу Сербії та Чорногорії, мер Будви, інші високопосадовці. Деякі вже засуджені."
Велика Британія 24 лютого, у третю річницю повномасштабного вторгнення в Україну, оголосить про найбільший пакет санкцій проти Росії. Про це заявив міністр закордонних справ Британії Девід Леммі, передають Патріоти України з посиланням на DW. «Завтра я...
У саміті в Києві у понеділок, 24 лютого, візьмуть участь 37 лідерів держав. З них 13 будуть присутні особисто, зокрема, лідери країн північної Європи, а також керівництво ЄС. Про це повідомив президент Володимир Зеленський на пресконференції в неділю, ...