Годинники, 4,5 тис книг, запонки та ікони дружини: Стало відомо, що задекларував Володимир Литвин

Також сім'я Литвин володіє квартирою, гаражем, житловим будинком, двома об'єктами нежитлової нерухомості, двома земельними ділянками, автомобілями Toyota Land Cruiser (2013 року випуску) і ГАЗ (1962 року випуску).

Володимир Литвин. Фото:ipress.ua

Народний депутат України Володимир Литвин (депутатська група "Воля народу") задекларував 4 500 книг, годинник "Зеніт" і Hublot Geneve collection (подарунок), три пари запонок і картину. Про це йдеться в електронній декларації парламентарія, опублікованій на сайті Національного агентства з питань протидії корупції, зазначають Патріоти України.

Крім того, на ім'я дружини Литвина Тетяни оформлені 32 ікони. Що стосується коштів, зароблених сім'єю народного депутата в 2015 році, то Литвин вказав $96 тис. і 300 тис. грн готівки, оформлених на себе, а також $226 460 і 250 тис. грн дружини.

Крім того, сім'я Литвин володіє квартирою, гаражем, житловим будинком, двома об'єктами нежитлової нерухомості, двома земельними ділянками, автомобілями Toyota Land Cruiser (2013 року випуску) і ГАЗ (1962 року випуску).

Хіти тижня. Сумний прогноз для України: США будуть нав'язувати Україні новий Будапештський меморандум, - народний депутат

неділя, 18 серпень 2019, 4:00

за думкою нардепа, в рамках меморандуму "ЛДНР" повинні отримати автономію. Сполучені Штати будуть нав'язувати Україні новий Будапештський меморандум, в рамках якого "ЛДНР" повинні отримати автономію. Про це на своїй сторінці в Facebook написав народни...

Хіти тижня. "Гра на останні штани": Москва отримає військово-морську базу в Венесуелі

субота, 17 серпень 2019, 23:55

Путін все ще сподівається "підвищенням ставок" змусити Захід капітулювати, появою ВМС РФ в Карибському морі посіяти паніку у американців, і змусити віддати Кремлю "його" - пострадянський простір. Одне лихо - у недонадімперії ВМС у обмаль ресурсів.