Голландський уряд схвалив законопроект щодо Асоціації Україна-ЄС - Марк Рютте

За словами прем'єра країни, цей законопроект ще мають затвердити Палата представників і Сенат Нідерландів.

Ілюстрація:http://ua.korrespondent.net/

Сьогодні, 16 грудня, уряд Нідерландів схвалив законопроект, необхідний для ратифікації парламентом асоціації Україна-ЄС. Про це на своїй сторінці в Facebook написав прем'єр Нідерландів Марк Рютте, інформують Патріоти України.

За його словами, цей законопроект ще мають затвердити Палата представників і Сенат Нідерландів. Прем'єр Нідерландів зазначив, що угоду необхідно ратифікувати на фоні дій Росії, яка загрожує стабільності і національній безпеці ЄС, а зрив домовленості може стати "кращим подарунком" для президента РФ Володимира Путіна.

Варто відзначити, що схвалення даного законопроекту відбулося на наступний день після того, як лідери ЄС погодилися на вимоги Нідерландів про асоціацію між Україною та Євросоюзом. Зокрема, вони стосуються того, що Україна не отримає автоматично членство в ЄС, не буде військового співробітництва, і що українці не зможуть швидко почати працювати в ЄС.


Як повідомлялося раніше, 15 грудня Європейська Рада оприлюднила висновки щодо пропозицій прем'єр-міністра Нідерландів, які спрямовані на розблокування ратифікації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, призупиненої через негативний результат референдуму в Нідерландах.

Зокрема, пропозиції Нідерландів оформлені у вигляді додатку до Угоди. Європейська Рада наголосила, що рішення, викладене в додатку, є юридично обов'язковим для 28 держав-членів Європейського Союзу і може бути змінене або скасоване лише за спільною згодою їх глав держав і урядів.

Йдеться про те, що відповідне рішення вступить в силу після того, як Королівство Нідерландів ратифікує угоду і Союз його укладе. Якщо ж цього не станеться, то рішення припинить своє існування.

"Путин не меняет своей тактики, или Как российский президент шантажировал Макрона", - Злий Одесит

середа, 21 серпень 2019, 16:59

"Президент РФ Владимир Путин провел встречу со своим французским коллегой Эммануэлем Макроном в ходе официального визита во Францию", - пише у своєму блозі Злий Одесит, повідомляють Патріоти України, і продовжує:. "И, конечно же, многие сейчас будут об...

Цікаві справи: Названо суму, яку Трамп готовий заплатити за Гренландію

середа, 21 серпень 2019, 16:37

Президент США Дональд Трамп багато тижнів обговорював можливість покупки Гренландії у Данії. Високопоставлені чиновники адміністрації розглядали сценарій, за яким Вашингтон міг би запропонувати Копенгагену щорічні виплати на рівні 600 мільйонів доларів...