Головне - вчасно прогнутися: Путін пропонує призначити спікером Держдуми чиновника, який вважає "є Путін - є Росія"

В'ячеслав Володін зараз займає посаду першого заступника голови адміністрації Кремля.

В'ячеслав Володін. Фото: rossiarusskie.biz.

Президент Росії Володимир Путін запропонував Державній Думі підтримати кандидатуру першого заступника голови адміністрації Кремля В'ячеслава Володіна на посаду спікера нижньої палати парламенту. Таку заяву глава РФ зробив у п'ятницю, 23 вересня, на зустрічі з лідерами партій, що пройшли в Держдуму за підсумками виборів, передають Патріоти України з посиланням на "Лента.ру".

"Це, безумовно, справа виключно депутатського корпусу, депутатів, але ми ось із (прем'єр-міністром і лідером партії "Єдина Росія") Дмитром Анатолійовичем (Медведєвим) будемо просити підтримати кандидатуру В'ячеслава Вікторовича Володіна", - звернувся Путін до лідерів фракцій.

Володін отримав право на депутатський мандат за результатами виборів у нижню палату парламенту, що пройшли 18 вересня.

У списку "Єдиної Росії" на виборах Володін очолював регіональну групу, яка об'єднала Волгоградську, Пензенську, Саратовську і Тамбовську області. За інформацією про попередній розподіл депутатських мандатів, група набрала 62,2 відсотка, що дозволяє отримати від цих регіонів 10 мандатів у Держдумі.

Володін із грудня 2011 року виконував обов'язки першого заступника керівника адміністрації президента, на цьому посту чиновник займався питаннями внутрішньої політики.

Відзначимо, що В'ячеслав Володін прославився в РФ завдяки висловлюванню "є Путін - є Росія, немає Путіна - немає Росії".

Хіти тижня. Не просто "ручні тваринки": З'явилася жорстка фотожаба на заяву Богдана про нардепів від "Слуги народу"

понеділок, 23 вересень 2019, 2:00

У відповідь на заяву глави Офісу президента Андрія Богдана, що серед депутатів від фракції "Слуга народу" є божевільні, у мережі з'явилася фотожаба. Варто зауважити, що Андрій Богдан назвав частину нардепів від фракції "Слуга народу" божевільними, пере...

Хіти тижня. "В России усиливается раскол и зреет открытый конфликт", - Ейдман

понеділок, 23 вересень 2019, 1:00

"Путинские СМИ любят пугать население развалом России. А ведь страна давно в процессе распада. Она подобна растрескавшемуся оконному стеклу, которое кое-как держится в раме, но если кто-то решится надавить на него, разлетится на множество осколков", - ...