Головне - вчасно прогнутися: Путін пропонує призначити спікером Держдуми чиновника, який вважає "є Путін - є Росія"

В'ячеслав Володін зараз займає посаду першого заступника голови адміністрації Кремля.

В'ячеслав Володін. Фото: rossiarusskie.biz.

Президент Росії Володимир Путін запропонував Державній Думі підтримати кандидатуру першого заступника голови адміністрації Кремля В'ячеслава Володіна на посаду спікера нижньої палати парламенту. Таку заяву глава РФ зробив у п'ятницю, 23 вересня, на зустрічі з лідерами партій, що пройшли в Держдуму за підсумками виборів, передають Патріоти України з посиланням на "Лента.ру".

"Це, безумовно, справа виключно депутатського корпусу, депутатів, але ми ось із (прем'єр-міністром і лідером партії "Єдина Росія") Дмитром Анатолійовичем (Медведєвим) будемо просити підтримати кандидатуру В'ячеслава Вікторовича Володіна", - звернувся Путін до лідерів фракцій.

Володін отримав право на депутатський мандат за результатами виборів у нижню палату парламенту, що пройшли 18 вересня.

У списку "Єдиної Росії" на виборах Володін очолював регіональну групу, яка об'єднала Волгоградську, Пензенську, Саратовську і Тамбовську області. За інформацією про попередній розподіл депутатських мандатів, група набрала 62,2 відсотка, що дозволяє отримати від цих регіонів 10 мандатів у Держдумі.

Володін із грудня 2011 року виконував обов'язки першого заступника керівника адміністрації президента, на цьому посту чиновник займався питаннями внутрішньої політики.

Відзначимо, що В'ячеслав Володін прославився в РФ завдяки висловлюванню "є Путін - є Росія, немає Путіна - немає Росії".

Хіти тижня. Ви лабораторія, суд, прокурор? Чому взяли на себе відправити когось на передову?": Бойовий офіцер звернувся до головнокомандувача Зеленського (відео)

п’ятниця, 19 липень 2019, 11:30

Гордого військового обурює хамство нового главкома стосовно бойових побратимів, безвідповідальні, голословні звинувачення. «Я не чиновник, і не "чорт "! Я гордий за нашу роботу! Офіцер Збройних сил України, майор Місюра Сергій Васильович. Можете мене з...

Хіти тижня. "Кримхана": На окупований півострів тягнуть "ТОРи"

п’ятниця, 19 липень 2019, 10:00

Росіяни привезли до окупованого Севастополя зенітні установки "ТОР-2М", якими воювали у Грузії, Україні та Сирії. ЗРК "ТОР-2М" це бойова машина на гусеничному шасі. Призначена для ураження повітряних цілей - літаків і вертольотів, а також протирадіолок...