"Я б хотів подивитися на їхню "адекватну відповідь": Офіцер США посміявся з погроз Росії Ізраїлю

Літак ВКС Росії Іл-20 з п'ятнадцятьма російськими військовослужбовцями на борту був збитий ППО урядових сил Сирії, але погрожують росіяни... Ізраїлю.

Іл-20 росіян збили сирійці. Фото: соцмережі.

Після катастрофи літака Іл-20 російських ВКС Російська Федерація пообіцяла адекватні дії проти Ізраїлю, який Кремль звинуватив у цій події. Однак подібні звинувачення - абсолютно безпідставні. Про це заявив капітан ВМС США Гаррі Табах, передають Патріоти України.

Він додав, що дуже хоче подивитися на "адекватну відповідь", про яку говорять росіяни. "Нехай вони спробують. Я б хотів подивитися, як їхні літаки, їхні знамениті С-300 і С-400 будуть знищувати ізраїльські F-35", — зіронізував капітан.

Він пояснив: всім зрозуміло, що Іл-20 збили саме сирійці. F-35, що перебувають на озброєнні ВПС Ізраїлю, просто не можуть збити "щось помилково".

"Вони розуміють, що вони не літають проти якихось інших літаків. Навіть я, не льотчик, розумію, що вони літали знищувати наземні цілі. І коли з'явився інший літак, вони б не збили його помилково. Вони б увійшли з ним у контакт, вони б бачили, чий це літак. Ізраїльтяни - високопрофесійні льотчики", — запевнив Табах.

"І як представник цієї нації, я знаю, хто буде зрештою винен в усьому цьому путінському бандитизмі", — резюмував американський офіцер.

Доводиться стримувати від атак на Росію: Амбіції "українського Моссаду" починають турбувати західні розвідки, - The Times

неділя, 28 травень 2023, 12:20

Очільник ГУР МОУ генерал-майор Кирило Буданов має репутацію ефективного і творчого військового. Такою ж є й вся воєнна розвідка України. Зараз ГУР залишається в авангарді українських зусиль зробити війну якомога болючішою для Кремля. І з кожним успіхом...

"Стан Лукашенка критичний": Білоруська опозиція вимагає скликати "стратегічну сесію" для обговорення виборів у Білорусі

неділя, 28 травень 2023, 11:23

У Білорусі заявили про те, що стан самопроголошеного президента цієї держави Олександра Лукашенка критичний. Після закритої зустрічі з президентом РФ Володимиром Путіним білоруський диктатор, чутки про стрімке погіршення здоров'я якого у Білорусі цирку...