"Я б хотів подивитися на їхню "адекватну відповідь": Офіцер США посміявся з погроз Росії Ізраїлю

Літак ВКС Росії Іл-20 з п'ятнадцятьма російськими військовослужбовцями на борту був збитий ППО урядових сил Сирії, але погрожують росіяни... Ізраїлю.

Іл-20 росіян збили сирійці. Фото: соцмережі.

Після катастрофи літака Іл-20 російських ВКС Російська Федерація пообіцяла адекватні дії проти Ізраїлю, який Кремль звинуватив у цій події. Однак подібні звинувачення - абсолютно безпідставні. Про це заявив капітан ВМС США Гаррі Табах, передають Патріоти України.

Він додав, що дуже хоче подивитися на "адекватну відповідь", про яку говорять росіяни. "Нехай вони спробують. Я б хотів подивитися, як їхні літаки, їхні знамениті С-300 і С-400 будуть знищувати ізраїльські F-35", — зіронізував капітан.

Він пояснив: всім зрозуміло, що Іл-20 збили саме сирійці. F-35, що перебувають на озброєнні ВПС Ізраїлю, просто не можуть збити "щось помилково".

"Вони розуміють, що вони не літають проти якихось інших літаків. Навіть я, не льотчик, розумію, що вони літали знищувати наземні цілі. І коли з'явився інший літак, вони б не збили його помилково. Вони б увійшли з ним у контакт, вони б бачили, чий це літак. Ізраїльтяни - високопрофесійні льотчики", — запевнив Табах.

"І як представник цієї нації, я знаю, хто буде зрештою винен в усьому цьому путінському бандитизмі", — резюмував американський офіцер.

"Люди в Україні вкрай розчаровані. Настав момент істини, хто справжній друг": Посол Мельник закликає Німеччину переглянути своє збройне ембарго

неділя, 16 січень 2022, 20:52

Німеччина має переглянути політику щодо ненадання оборонних озброєнь Україні. Про це йдеться у зверненні посла України в ФРН Андрія Мельника напередодні візиту міністра закордонних справ ФРН Анналени Бербок до Києва, повідомляють Патріоти України з пос...

"Хочу попередити владу": Турчинов розповів, що зроблять прихильники Порошенка, якщо його літак не сяде в Києві

неділя, 16 січень 2022, 20:28

Керівник центрального штабу "Європейської солідарності" Олександр Турчинов напередодні повернення Петра Порошенка в Україну заявив, що влада може розглянути варіант посадки літака не в Києві, а в іншому аеропорту України. Турчинов погрожує, що в такому...