"Я можу мати справи з іноземними журналістами, якщо вони журналісти", - Макрон у присутності Путіна назвав Russia Today і Sputnik "брехливими пропагандистами"

Новий французький президент вирішив не бути занадто дипломатичним під час спілкування із російським колегою.

Макрон та Путін. Фото: Рейтерс.

Під час спільної прес-конференції французького президента Еммануеля Макрона з його російським колегою Володимиром Путіним, глава Франції заявив, що російські журналісти поширюють тільки фейки і пропаганду. Про це пише видання Le Figaro, передають Патріоти України.

Відповідаючи на питання, чому Макрон не допустив до своєї кампанії російських журналістів під час виборів, він сказав, що російські ЗМІ насправді були "органами впливу і пропаганди". "У мене завжди були хороші відносини з іноземними журналістами, з ними потрібно спілкуватися. Але Russia Today і Sputnik ведуть себе не як видання, а як органи впливу і брехливої пропаганди. Тому я відчув, що вони не повинні мати доступу до моєї штаб-квартири", – заявив французький президент.

Бригадний генерал ЗСУ розповів, що зараз відбувається в Авдіївці

п’ятниця, 31 березень 2023, 22:27

Збройні сили України стримують спроби російських окупантів оточити Авдіївку на Донеччині. Інтервенти атакують місто з артилерії та авіації. Про це повідомив командувач оперативно-стратегічного угрупування військ "Таврія", бригадний генерал Олександр Та...

Матір напередодні благали евакуюватись: У Авдіївці через обстріл загинув малюк

п’ятниця, 31 березень 2023, 22:15

У Авдіївці під час обстрілу загинула 5-місячна дитина, матір якої напередодні представники влади не змогли вмовити залишити місто хоча б заради дитини. Про це повідомив очільник Донецької ОВА Павло Кириленко, передають Патріоти України. Він заявив, що ...