
Депутат Верховної Ради від фракції "Всеукраїнське об'єднання "Самопоміч" Єгор Соболєв виступає за вихід фракції з парламентської коаліції. Про це він сказав в інтерв'ю телеканалу 112 Україна, передають Патріоти України.
"Я не бачу для себе можливості залишатися в коаліції, де перемогли клептократи", - сказав Соболєв. Він висловив упевненість в тому, що найближчим часом фракція "Самопоміч" розгляне питання виходу з коаліції.
Розвідувальні відомства країн альянсу "П'ять очей" у рідкісній спільній заяві попередили, що потужні моделі штучного інтелекту, які здатні здійснювати нові руйнівні кібератаки проти урядів та бізнесу, з'являться вже за лічені місяці, передають Патріоти...
Кримський міст, який Росія вважає одним із головних символів окупації українського півострова після 2014 року, залишається важливою стратегічною та політичною ціллю для Кремля. Водночас дії Сил оборони України демонструють, що жоден об’єкт на тимчасово...