
Депутат Верховної Ради від фракції "Всеукраїнське об'єднання "Самопоміч" Єгор Соболєв виступає за вихід фракції з парламентської коаліції. Про це він сказав в інтерв'ю телеканалу 112 Україна, передають Патріоти України.
"Я не бачу для себе можливості залишатися в коаліції, де перемогли клептократи", - сказав Соболєв. Він висловив упевненість в тому, що найближчим часом фракція "Самопоміч" розгляне питання виходу з коаліції.
Українські удари по цілях на території Росії, зокрема по об'єктах у районі Москви та Московському нафтопереробному заводу, здійснювалися із використанням розвідувальної інформації, наданої Сполученими Штатами. Про це повідомляє видання Financial Times ...