"Я нічого не маю проти євреїв. Я не люблю жидів", - Савченко пояснила, що означає "неукраїнська кров" (відео)

Скандальний нардеп назвала прізвища політиків, які, на її думку, "є євреями у владі".

Надія Савченко. Фото:Styler

Народний депутат Надія Савченко запевнила, що не є антисеміткою, а її слова про неукраїнську по крові владу неправильно інтерпретували. "Я нічого не маю проти євреїв. Я не люблю жидів... Я вже неодноразово говорила, що немає поганого народу. Є погані люди. Також є українці, а є хохли, є росіяни, а є кацапи, є поляки, а є ляхи", - зазначила вона в ефірі "112 Україна", передають Патріоти України.

Також Савченко наголосила, що Україну навряд чи можна назвати антисемітською країною.

"У нас 2 відсотки євреїв, які проживають в Україні, займають 80 відсотків влади", - додала вона.

Потім нардеп назвала прізвища цих "євреїв у владі".

"Ми не робили тест ДНК, але якщо брати за прізвищами, то Гройсман, Вальцман, Тимошенко, у якої дівоче прізвище несе єврейське коріння, депутати Борислав Береза, Георгій Логвинський", - оголосила свій список нардеп.

Далі Савченко наголосила, що не є антисеміткою.

"Напевно, вона (слухачка. - Ред.) хотіла сказати, що у нас при владі не найкращі представники свого народу, своєї нації. Я не антисемітка і не расистка", - підсумувала нардеп.

Справа про 10 000 000 000 гривень для територіальних громад: Богдан погрожує неслухняному Гройсману

середа, 21 серпень 2019, 23:15

Андрій Богдан відправив прем'єр-міністру лист з вимогою припинити фінансування регіональних програм до призначення нового складу уряду. Глава Офісу президента України Андрій Богдан посварився з Кабінетом Міністрів через регіональних програм. Подробиці ...

Хіти тижня. Ізраїльський прем'єр прокоментував витівку своєї дружини (відео)

середа, 21 серпень 2019, 23:05

Біньямін Нетаньягу наголосив, що його дружина поважає Україну. "Я перебуваю в Україні з історичним візитом, проте навряд чи моя поїздка отримала би настільки широке висвітлення в ЗМІ, якби не інцидент з хлібом-сіллю. Сара прибула у Київ, одягнена в жов...