"Я нічого не маю проти євреїв. Я не люблю жидів", - Савченко пояснила, що означає "неукраїнська кров" (відео)

Скандальний нардеп назвала прізвища політиків, які, на її думку, "є євреями у владі".

Надія Савченко. Фото:Styler

Народний депутат Надія Савченко запевнила, що не є антисеміткою, а її слова про неукраїнську по крові владу неправильно інтерпретували. "Я нічого не маю проти євреїв. Я не люблю жидів... Я вже неодноразово говорила, що немає поганого народу. Є погані люди. Також є українці, а є хохли, є росіяни, а є кацапи, є поляки, а є ляхи", - зазначила вона в ефірі "112 Україна", передають Патріоти України.

Також Савченко наголосила, що Україну навряд чи можна назвати антисемітською країною.

"У нас 2 відсотки євреїв, які проживають в Україні, займають 80 відсотків влади", - додала вона.

Потім нардеп назвала прізвища цих "євреїв у владі".

"Ми не робили тест ДНК, але якщо брати за прізвищами, то Гройсман, Вальцман, Тимошенко, у якої дівоче прізвище несе єврейське коріння, депутати Борислав Береза, Георгій Логвинський", - оголосила свій список нардеп.

Далі Савченко наголосила, що не є антисеміткою.

"Напевно, вона (слухачка. - Ред.) хотіла сказати, що у нас при владі не найкращі представники свого народу, своєї нації. Я не антисемітка і не расистка", - підсумувала нардеп.

Смерть російським ВМС: Головний конструктор повідомив, коли перші "Нептуни" стануть на бойове чергування

п’ятниця, 15 лютий 2019, 21:42

За словами керівника КБ, перший варіант ракетного комплексу Нептун в наземному виконанні, призначеному для прикриття акваторії Чорного та Азовського морів, буде готовий на початку наступного року. В якості повітряного носія Нептуна обраний літак Су-24М...

Хіти тижня. ''Без Росії нам крах!'': "Любий друзь" третього президента оскандалився прогнозом про майбутнє України

п’ятниця, 15 лютий 2019, 21:00

При цьому Червоненко стверджує, що Україні ще необхідно стати гідним суб'єктом, з яким РФ говоритиме. "Я вважаю, що сьогодні без Росії нам економічний крах", — сказав він. За його словами, найголовніше питання у країні на сьогодні — як перестати бути "...