Ядерний Кім: У США оцінили ракетні можливості, котрими встигла обзавестися КНДР

Фахівці вважають, що Пхеньян мав намір приховати ці об'єкти від міжнародних спостерігачів, які повинні будуть проконтролювати ядерне роззброєння Північної Кореї.

Ілюстрація:dw.com

Американські аналітики заявили про наявність в Північній Кореї близько 20 ракетних баз, існування яких Пхеньян не розкривав. Про це повідомляє Reuters з посиланням на висновки Центру стратегічних і міжнародних досліджень у Вашингтоні, передають Патріоти України.

Фахівці вважають, що Пхеньян мав намір приховати ці об'єкти від міжнародних спостерігачів, які повинні будуть проконтролювати ядерне роззброєння КНДР.

За даними експертів, в екстрених випадках ці бази можуть бути задіяні для пуску ракет, хоча зазвичай для бойового застосування подібні снаряди вивозяться на заздалегідь підготовлені позиції. Дослідники вважають, що зазначені ракети здатні завдати значної шкоди навіть в "неядерній" версії.

Слід нагадати, що в червні лідер КНДР Кім Чен Ин і президент США Дональд Трамп підписали декларацію про готовність до спільних дій з ядерного роззброєння на Корейському півострові. В обмін на це США пообіцяли Північній Кореї гарантії безпеки. Однак чітких термінів денуклеаризації встановлено не було.

У травні КНДР знищила свій ядерний полігон Пхунгері, підірвавши його. Однак, в серпні незалежні експерти підготували доповідь для Ради Безпеки ООН, з якого випливало, що Пхеньян не припинив розробку ядерної та ракетної програми.

Видання The Washington Post повідомило, що за даними американських розвідувальних служб, Північна Корея будувала нові ракети. Згідно з інформацією, отриманою з супутникових знімків, Пхеньян розробляв щонайменше одну або дві міжконтинентальні балістичні ракети на рідкому паливі.

На початку листопада КНДР пригрозила відновити державну ядерну програму, якщо США не скасує економічні санкції

Джерело: LB.ua

Справи турецькі: Таємний план Кремля знайшли на московському смітнику

середа, 21 серпень 2019, 22:04

Росіяни сподівалися домовитися із турками про обслуговування російських платіжних карт "Мир". Телеграм-канал Baza в понеділок опублікував фотографії документів, знайдених на звалищі в Підмосков'ї, в одному з яких згадувалися переговори в Мінфіні РФ по ...

"Мюнхенська змова-2" не пройде? Німеччина категорично відкинула ідею Макрона та Трампа про повернення Росії до G8, нагадавши про Крим та Донбас

середа, 21 серпень 2019, 21:43

Президентам Франції та США нагадали, що "обидві ситуації зберігаються". Німеччина виступила проти повернення Росії до "Великої вісімки", ініційованого президентами США і Франції Дональдом Трампом і Еммануелем Макроном. Про це з посиланням на прес-секре...