"Якщо домовитися із Путіним, то Держдума охоче проголосує і за повернення Криму Україні, і за приєднання РФ до Китаю", - журналіст

Російським депутатам роздає доручення куратор в адміністрації президента РФ, а ті лише імітують парламентську діяльність у ПАРЄ і Держдумі.

Віталій Портников. Фото: соцмережі.

Парламентській асамблеї Ради Європи треба вести діалог із Росією, однак для цього варто говорити не з депутатами Державної думи РФ, а з президентом РФ Володимиром Путіним. Таку думку висловив 13 жовтня політичний оглядач Віталій Портников в ефірі телепрограми, передають Патріоти України.

"Якщо охоронці Путіна працюють губернаторами в регіонах, про що говорити. Він може свого коня ввести в сенат, як імператор Нерон. Уявіть собі, що раптом приїздить на діалог із Парламентською асамблеєю Ради Європи кінь Путіна Інокентій і його лабрадор Кеша. І з ними треба вести діалог. Лабрадор і кінь нічим не відрізняються від інших депутатів Державної думи", – підкреслив він.

На думку політичного оглядача, депутати Держдуми РФ не цікавляться політикою. "Я багатьох цих людей знаю. Вони нічого про політику не знають, вона їх не цікавить. Вони просто призначені туди. Сьогодні вони призначені депутатами, завтра їм скажуть наливати полоній у чай, післязавтра їм скажуть працювати у Службі зовнішньої розвідки, а після післязавтра вони будуть займатися бізнесом", – розповів Портников.

Журналіст додав, що російським депутатам роздає доручення куратор в адміністрації президента РФ, а ті лише імітують парламентську діяльність у ПАРЄ і Держдумі. "Якщо ви хочете реального діалогу, навіщо ви з тим лабрадором розмовляєте? Розмовляйте з Путіним. Путін – не лабрадор. Він усе сам вирішує. Якщо ви домовитеся про щось із Путіним, російська Дума може проголосувати і за те, щоб Крим повернути Україні, і за те, щоб Росія приєдналася до Китаю областями. Якщо захоче Путін, ця Дума проголосує за знищення Російської Федерації і перетворення її на федеральний округ Китайської Народної Республіки. Повірте, у цих людей ніякого державного інстинкту немає, вони просто гроші там заробляють", – підсумував він.

Джерело: Еспресо.ТV

Допомагали Росатому: Керівники сумського заводу постачали у РФ насоси для атомних реакторів

четвер, 21 вересень 2023, 13:41

Керівники сумського заводу постачали насоси для атомної енергетики та нафтогазової галузі Росії. Про це повідомляє пресслужба СБУ, передають Патріоти України. Підприємство входить до структури російської фінансово-промислової групи ГМС, яка є однією з ...

"Україна ніколи не була суверенной": СБУ викрила закарпатця, який з нетерпінням чекав на Путіна

четвер, 21 вересень 2023, 12:53

Служба безпеки у Закарпатській області викрила жителя Тячева, який виявився прихильником "русского міра" і з нетерпінням чекав "нападу Путіна". Про це повідомили у відомстві, передають Патріоти України. За даними спецслужби, мешканець м.Тячів у соцімер...