Якщо Москва "замахнеться" на Мінськ: Армія Білорусі відпрацює зачистку ''зелених чоловічків''

У Білорусі розпочалися масштабні військові навчання.

Білоруські військові на навчаннях. Фото:sputnik.by

"Розгром незаконного збройного формування у Вітебській області" - таким було одне з тренувальних завдань білоруської армії під час масштабних навчань, які почалися 20 січня. Виконувати його в регіоні, що межує з Росією, буде сто третя окрема мобільна бригад. Про це пише білоруське інформагентство БелаПАН, зазначають Патріоти України.

Навчання проходитимуть не лише на землі, а й у повітрі. Зокрема, білоруська військова авіація відпрацює операції по розосередженню, в ході яких будуть задіяні аеродроми Мачуліщі, Борівці, Бобруйськ, Лунинець і Барановичі.

Не залишиться осторонь і білоруська ППО. Додаткові дивізіони зенітно-ракетних комплексів "Тор", "Бук" і С-300 тепер увійшли до складу чергових сил протиповітряної оборони і будуть готові відбити будь-який напад з повітря.

Однак найбільший масштаб навчань спостерігається все ж у сухопутних сил. Так, для грунтовної перевірки буде приведена у повну бойову готовність 38-а окрема мобільна бригада.

Її особовий склад поповнять 400 військовозобов'язаних, причому провести весь комплекс заходів доручено в найбільш стислі терміни. Після доукомплектування підрозділ приступить до виконання своїх навчально-бойових завдань в заздалегідь визначених районах.

Окремі мобільні батальйони цієї бригади вже зараз виконують завдання спільно з прикордонниками. Вони несуть службу у складі тимчасових прикордонних постів, а також проводять тренування з виявлення, блокування та ліквідації диверсійних груп передбачуваного супротивника.

Також приведена в повну боєготовність частина сил 19-ї окремої механізованої бригади білоруської армії. А підрозділи 120-ї, 11-ї і 6-ї окремих мехбригад вирушили на полігони, де зайнялися бойовим злагодженням та підготовкою до тактичного навчання з бойовими стрільбами, призначеними на найближчий час.

Кінець "епохи бідності" завершиться повним крахом: "Скоро в Украине будет не с чего платить пенсии. Смотрите на цифры и думайТе", - Береза

п’ятниця, 5 червень 2020, 8:30

"Пенсионная система Украины дышит на ладан. Пенсионеров уже больше, чем плательщиков ЕСВ. К этому добавим проблему тенизации бизнеса и трудовую миграцию", - пише у своєму блозі Борислав Береза, передають Патріоти України, і продовжує: . "А теперь немно...

Хіти тижня. Українських владців застерегли від кулуарних домовленостей з Кремлем

п’ятниця, 5 червень 2020, 3:00

Російське керівництво, а також сама Росія стали токсичними, тому будь-які контакти росіян розглядаються під «подвійний лупою». Про це розповів аналітик «Агентства міжнародних досліджень» Ігор Соловей, який додав, що особлива увага приділяється контакта...