​Є кому захищати Україну: Склад ЗСУ екстрено збільшиться вдвічі у разі повномасштабного нападу​

Міністр оборони України Степан Полторак підкреслив, що за період ведення військових дій чисельність Збройних сил України зросла зі 146 тис. до 250 тис. чоловік.

За словами Полторака оперативний резерв ЗСУ становить 130 тис осіб. Ілюстрація:https://ukranews.com

На сьогоднішній день оперативний резерв ЗСУ становить 130 тис. осіб. Про це заявив міністр оборони України Степан Полторак, виступаючи перед учасниками міжнародної конференції в Лондоні, повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу Міноборони.

"Ми значно поліпшили військово-польову медицину і систему евакуації, створили мережу військових госпіталів. Нам вдалося організувати навчання шести батальйонів ЗС України за стандартами НАТО, створити Сили спеціальних операцій, відпрацювати відповідні програми, удосконалити систему ефективної логістики, підготовки органів військового управління, частин і підрозділів української армії", - сказав він.

Він також підкреслив, що за період ведення військових дій чисельність Збройних сил України збільшилася з 146 тис. до 250 тис. чоловік.

"Ми чітко розуміємо, що необхідно продовжувати проведення реформ. Для цього ми маємо відповідні напрацювання, потенціал і міжнародну підтримку", - зазначив Полторак.

У "братушек" росіян - великі проблеми?: У Косові знову протести, у сутички втрутилися миротворці НАТО

понеділок, 29 травень 2023, 21:29

Серби, які компактно проживають на півночі Косова, у районі Косовської Митровиці, виступають проти центральної влади Пріштіни, що складаєтсья з етнічних албанців. Цього разу конфлікт виник через те, на виборах у кількох містах північних муніципалітетів...

"Смішно чути це від "БНР": Мер Харкова відреагував на ідею Бєлгородського губернатора щодо "приєднання" його міста

понеділок, 29 травень 2023, 21:15

Колись давно Бєлгород входив до складу Харківської області, а зараз у Харкові Бєлгородську область сприймають виключно як "Бєлгородську народну республіку". Про це розповів харківський міський голова Ігор Терехов у коментарі "Настоящему Времени", перед...