​Є кому захищати Україну: Склад ЗСУ екстрено збільшиться вдвічі у разі повномасштабного нападу​

Міністр оборони України Степан Полторак підкреслив, що за період ведення військових дій чисельність Збройних сил України зросла зі 146 тис. до 250 тис. чоловік.

За словами Полторака оперативний резерв ЗСУ становить 130 тис осіб. Ілюстрація:https://ukranews.com

На сьогоднішній день оперативний резерв ЗСУ становить 130 тис. осіб. Про це заявив міністр оборони України Степан Полторак, виступаючи перед учасниками міжнародної конференції в Лондоні, повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу Міноборони.

"Ми значно поліпшили військово-польову медицину і систему евакуації, створили мережу військових госпіталів. Нам вдалося організувати навчання шести батальйонів ЗС України за стандартами НАТО, створити Сили спеціальних операцій, відпрацювати відповідні програми, удосконалити систему ефективної логістики, підготовки органів військового управління, частин і підрозділів української армії", - сказав він.

Він також підкреслив, що за період ведення військових дій чисельність Збройних сил України збільшилася з 146 тис. до 250 тис. чоловік.

"Ми чітко розуміємо, що необхідно продовжувати проведення реформ. Для цього ми маємо відповідні напрацювання, потенціал і міжнародну підтримку", - зазначив Полторак.

СБУ проводить безпекові заходи на об’єктах Московського патріархату у трьох областях України

середа, 7 грудень 2022, 14:40

Співробітники Служби безпеки України проводять контррозвідувальні (безпекові) заходи на об’єктах УПЦ (МП) у Черкаській, Волинській та Херсонській областях. Зокрема йдеться про:. ▪️ Хрестовоздвиженський Чарторийський чоловічий монастир Волинської єпархі...

Чи впливають морози на придатність до застосування іранських дронів - відповідь речника Повітряних сил

середа, 7 грудень 2022, 14:29

Морози не можуть особливо вплинути на придатність до застосування іранських дронів. Про це речник командування Повітряних сил Збройних сил України Юрій Ігнат повідомив в ефірі інформаційного телемарафону, відповідаючи на запитання, чи можуть іранські д...