​Є кому захищати Україну: Склад ЗСУ екстрено збільшиться вдвічі у разі повномасштабного нападу​

Міністр оборони України Степан Полторак підкреслив, що за період ведення військових дій чисельність Збройних сил України зросла зі 146 тис. до 250 тис. чоловік.

За словами Полторака оперативний резерв ЗСУ становить 130 тис осіб. Ілюстрація:https://ukranews.com

На сьогоднішній день оперативний резерв ЗСУ становить 130 тис. осіб. Про це заявив міністр оборони України Степан Полторак, виступаючи перед учасниками міжнародної конференції в Лондоні, повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу Міноборони.

"Ми значно поліпшили військово-польову медицину і систему евакуації, створили мережу військових госпіталів. Нам вдалося організувати навчання шести батальйонів ЗС України за стандартами НАТО, створити Сили спеціальних операцій, відпрацювати відповідні програми, удосконалити систему ефективної логістики, підготовки органів військового управління, частин і підрозділів української армії", - сказав він.

Він також підкреслив, що за період ведення військових дій чисельність Збройних сил України збільшилася з 146 тис. до 250 тис. чоловік.

"Ми чітко розуміємо, що необхідно продовжувати проведення реформ. Для цього ми маємо відповідні напрацювання, потенціал і міжнародну підтримку", - зазначив Полторак.

Хіти тижня. Треба рятувати економіку та громадян від зубожіння: У Зеленського збираються послабити карантин ще до Великодня, - ЗМІ

четвер, 9 квітень 2020, 0:35

З 1 травня дозволять працювати всім іншим магазинах, торговим центрам і перукарням. Навчальний процес у школах відновиться тільки в середині травня. Також дозволять відкрити ресторани та приймати відвідувачів. Кордони відкривати не планують, і вони мож...

Тому, що послідовна: Венедіктова порушила проти Порошенка провадження

четвер, 9 квітень 2020, 0:31

Адвокати екс-президента Ілля Новіков та Ігор Головань вже відреагували на повідомлення з ОГПУ. Генпрокурорка Ірина Венедіктова відкрила провадження про можливі неправомірні дії президента України, повноваження якого припинені. Про це повідомляє прес-це...