Єдина валюта, єдина митниця, єдиний суд: Росія шокувала білорусів пропозицією "більш тісної інтеграції"

Митний союз довів Білорусь до того, що навіть з Росією торговий баланс вийшов в мінус три мільярди доларів.

Білоруси не дуже хочуть "злитися" із РФ. Ілюстрація: соцмережі.

У Бресті прем'єр-міністр Росії Дмитро Медведєв розповів про плани РФ щодо подальшого розвитку Союзної держави за участю Білорусі. Медведєв заявив, що Росія готова до створення єдиних емісійного центру, митної служби, суду і рахункової палати, передають Патріоти України.

Нагадаємо, що раніше в Білорусі заявляли про плани реалізувати проект виходу країни до Чорного моря через Україну. Як повідомляє Час Пік, російський прем'єр заявив про два сценарії подальшої інтеграції: без формування інституцій і у «просунутому варіанті» з підвищеним рівнем інтеграції. Він також сказав, що Росія відкрита до обговорення, який варіант кращий для Білорусі - це «буде вирішуватися на державній раді і на рівні президентів двох країн».

Відомий білоруський блогер, який пише під ніком «РБ головного мозку», повідомив, що реакція соціальних мереж показує, що білоруси далеко не налаштовані «тісно брататися» з Росією: «Мабуть, в Кремлі все вже вирішили не тільки за себе, але і за Білорусь . Медведєв в Бресті вже практично прямим текстом шантажує і натякає на приєднання Білорусі до Росії. Пропонує ввести російський рубль, єдиний суд, єдину митницю ... Інакше грошей більше не дадуть. Сьогодні в кабміні Білорусі великий кіпіш і шок».
За його словами, «офігенний Митний союз» довів Білорусь до того, що навіть з Росією торговий баланс вийшов в мінус три мільярди доларів. На додаток до цього, частина білоруської продукції потрапила під заборону на продаж на території Митного союзу. «Після цього Медведєв приїжджає і каже, ну що, давайте введемо вам російський рубль і наші суди. А друкарський верстат-то звичайно у Кремля буде. Це реально прямий шантаж і загроза незалежності. Насидівся Лукашенко на двох стільцях, почали роз'їжджатися. Доведеться скоро вибирати з них один», - пише блогер.

Судиться із партією "Блок Кернеса": Син покійного мера Харкова хоче заборонити використовувати прізвище батька

п’ятниця, 2 червень 2023, 12:00

Старший син Кернеса, депутат Харківської обласної ради Кирило Кернес вирішив судитися з партією, яка використовує ім'я його батька після його смерті. Він вважає, що це порушує права п'ятого мера Харкова. Щоби не спиратися на власну думку, син Кернеса н...

"У нас люди звикли до халяви": На росТБ заявили, що Росії для перемоги потрібна "трудова мобілізація" (відео)

п’ятниця, 2 червень 2023, 11:25

На російському телебаченні виявили причину програшу країни-терориста Росії на фронті. Депутат російської Держдуми заявив, що Росії для перемоги потрібна "трудова мобілізація". Він також визнав, що росіяни люблять "халяву". Відповідне відео з'явилося у...