Єдина валюта, єдина митниця, єдиний суд: Росія шокувала білорусів пропозицією "більш тісної інтеграції"

Митний союз довів Білорусь до того, що навіть з Росією торговий баланс вийшов в мінус три мільярди доларів.

Білоруси не дуже хочуть "злитися" із РФ. Ілюстрація: соцмережі.

У Бресті прем'єр-міністр Росії Дмитро Медведєв розповів про плани РФ щодо подальшого розвитку Союзної держави за участю Білорусі. Медведєв заявив, що Росія готова до створення єдиних емісійного центру, митної служби, суду і рахункової палати, передають Патріоти України.

Нагадаємо, що раніше в Білорусі заявляли про плани реалізувати проект виходу країни до Чорного моря через Україну. Як повідомляє Час Пік, російський прем'єр заявив про два сценарії подальшої інтеграції: без формування інституцій і у «просунутому варіанті» з підвищеним рівнем інтеграції. Він також сказав, що Росія відкрита до обговорення, який варіант кращий для Білорусі - це «буде вирішуватися на державній раді і на рівні президентів двох країн».

Відомий білоруський блогер, який пише під ніком «РБ головного мозку», повідомив, що реакція соціальних мереж показує, що білоруси далеко не налаштовані «тісно брататися» з Росією: «Мабуть, в Кремлі все вже вирішили не тільки за себе, але і за Білорусь . Медведєв в Бресті вже практично прямим текстом шантажує і натякає на приєднання Білорусі до Росії. Пропонує ввести російський рубль, єдиний суд, єдину митницю ... Інакше грошей більше не дадуть. Сьогодні в кабміні Білорусі великий кіпіш і шок».
За його словами, «офігенний Митний союз» довів Білорусь до того, що навіть з Росією торговий баланс вийшов в мінус три мільярди доларів. На додаток до цього, частина білоруської продукції потрапила під заборону на продаж на території Митного союзу. «Після цього Медведєв приїжджає і каже, ну що, давайте введемо вам російський рубль і наші суди. А друкарський верстат-то звичайно у Кремля буде. Це реально прямий шантаж і загроза незалежності. Насидівся Лукашенко на двох стільцях, почали роз'їжджатися. Доведеться скоро вибирати з них один», - пише блогер.

Путін через два місяці оголосить про нову "перемогу" в Україні: Піонтковський зробив прогноз щодо планів РФ

середа, 6 липень 2022, 0:34

Російський диктатор Путін вважає, що відхід ЗСУ з Лисичанська можна подати громадянам РФ як "перемогу". Мало того, путінській пропаганді вже вдалося це зробити, заявив російський публіцист Андрій Піонтковський. Свою думку він озвучив в ефірі 24 каналу,...

Нагородили якихось дивних халабуд: Як виглядає "площа ДНР" у Москві (фото)

середа, 6 липень 2022, 0:28

Підконтрольні ОРДО паблики показали, як зараз виглядає так звана "площа ДНР" у російській столиці Москві. Сама площа розташована у Пресненському районі міста, повідомляють Патріоти України.