Єдина валюта, єдина митниця, єдиний суд: Росія шокувала білорусів пропозицією "більш тісної інтеграції"

Митний союз довів Білорусь до того, що навіть з Росією торговий баланс вийшов в мінус три мільярди доларів.

Білоруси не дуже хочуть "злитися" із РФ. Ілюстрація: соцмережі.

У Бресті прем'єр-міністр Росії Дмитро Медведєв розповів про плани РФ щодо подальшого розвитку Союзної держави за участю Білорусі. Медведєв заявив, що Росія готова до створення єдиних емісійного центру, митної служби, суду і рахункової палати, передають Патріоти України.

Нагадаємо, що раніше в Білорусі заявляли про плани реалізувати проект виходу країни до Чорного моря через Україну. Як повідомляє Час Пік, російський прем'єр заявив про два сценарії подальшої інтеграції: без формування інституцій і у «просунутому варіанті» з підвищеним рівнем інтеграції. Він також сказав, що Росія відкрита до обговорення, який варіант кращий для Білорусі - це «буде вирішуватися на державній раді і на рівні президентів двох країн».

Відомий білоруський блогер, який пише під ніком «РБ головного мозку», повідомив, що реакція соціальних мереж показує, що білоруси далеко не налаштовані «тісно брататися» з Росією: «Мабуть, в Кремлі все вже вирішили не тільки за себе, але і за Білорусь . Медведєв в Бресті вже практично прямим текстом шантажує і натякає на приєднання Білорусі до Росії. Пропонує ввести російський рубль, єдиний суд, єдину митницю ... Інакше грошей більше не дадуть. Сьогодні в кабміні Білорусі великий кіпіш і шок».
За його словами, «офігенний Митний союз» довів Білорусь до того, що навіть з Росією торговий баланс вийшов в мінус три мільярди доларів. На додаток до цього, частина білоруської продукції потрапила під заборону на продаж на території Митного союзу. «Після цього Медведєв приїжджає і каже, ну що, давайте введемо вам російський рубль і наші суди. А друкарський верстат-то звичайно у Кремля буде. Це реально прямий шантаж і загроза незалежності. Насидівся Лукашенко на двох стільцях, почали роз'їжджатися. Доведеться скоро вибирати з них один», - пише блогер.

У муніципальну охорону Києва намагаються влаштувати... найманця "ЛНР" (фото)

п’ятниця, 21 січень 2022, 19:59

"Бойовиків. Влаштовують у Муніципальну охорону. Натуральних сепаратистів. Які багато років воювали проти України. З вироками суду.Номер перший. Переходенко Віллі Володимирович. "2 мотострелковый батальон, 6 мотострелковая рота, 1 мотострелковый взвод, ...

"Зелені" амбіції: Нардепку від "Слуги Народу" Мезенцеву висунули на посаду президента ПАРЄ

п’ятниця, 21 січень 2022, 19:37

Депутатку від "Слуги Народу" та очільницю української делегації Марію Мезенцеву висунули на посаду президента Парламентської асамблеї Ради Європи. Голосування відбудеться 24 січня. Про це повідомляє Постійна делегація Верховної Ради у Парламентській ас...