"Єдине, чим Росія може шантажувати світ, - хіба що колективним самогубством", - російський письменник

За словами Віктора Шендеровича, Росія сама "приготувала собі граблі".

Віктор Шендерович. Фото: соцмережі.

Співвідношення військових сил Росії та країн Заходу – не на користь РФ. Таку думку російський письменник і публіцист Віктор Шендерович висловив в інтерв'ю "Цензор.НЕТ", відповідаючи на запитання про "розмір гамівної сорочки" для режиму президента РФ Володимира Путіна, передають Патріоти України.

"Єдине, чим Росія може шантажувати світ, – це хіба що колективним самогубством. Тому що співвідношення військових сил з'ясували в історії із ПВК (приватною військовою компанією. – ред.) Вагнера місяць тому. Коли Америка вирішила зіграти з нами в нашу гру під назвою "ихтамнет", – сказав він.

За словами письменника, Росія сама "приготувала собі ці граблі". "Співвідношення сил, звичайно, – не на нашу користь. Ми можемо влаштувати пекло, але ми не можемо перемогти. І тут знову виникає це головне запитання: симулює Путін чи дійсно збожеволів? І до якої міри це колективне божевілля? Тому що генерал Шаманов (голова комітету Держдуми РФ з оборони Володимир Шаманов. – ред.) уже говорить, що не відкидає ядерної війни", – зазначив Шендерович.

​Посол Росії в США повідомив про висилку десятків своїх дипломатів із країни

неділя, 28 листопад 2021, 22:18

За словами Анатолія Антонова, приблизно 27 російських дипломатів із сім'ями змушені залишити США 30 січня, ще стільки ж працівників диппредставництва РФ виїдуть із країни 30 червня наступного року, зазначають Патріоти України.

"П'ятий президент розповів, про що розмовляв із генералами США у Галіфаксі: Союзники можуть допомогти Україні різко підняти ціну Путіну за вторгнення", - Порошенко

неділя, 28 листопад 2021, 22:05

На Міжнародній безпековій конференції у Галіфаксі була представлена потужна делегація із США - члени Конгресу США, очільники американських збройних сил. Про це в інтерв’ю для програми The Week на телеканалі Прямий розповів п’ятий президент, лідер парті...