Європа, бережися: Президент Естонії з трибуни ООН попередив про російську загрозу

Країни ЄС мають бути настрожі, адже Росія вперше після Другої Світової війни змінила кордони держав із застосуванням сили.

Тоомас Гендрик Ільвес, президент Естонії

Тоомас Гендрик Ільвес закликав лідерів європейських країн не нехтувати агресією Кремля, передають Патріоти України. Про це президент Естонії заявив у промові під час виступу в Генасамблеї ООН, що триває нині у Нью-Йорку.

Ільвес згадав сценарій вторгнення Росії до Грузії, який Кремль повторив через шість років вже в Україні. Більше того, естонський лідер вірить, що цього можна було уникнути, якби міжнародна спільнота вчасно "помітила" порушення норм міжнародного права.

Глава держави намагався попередити світову спільноту про агресію Росії ще під час подій 2008 року. Проте сьогодні ситуація загострюється ще більше: частину України окуповано, а на іншій тривають воєнні дії, деякі території Грузії досі окуповані, а конфлікти у Нагорному Карабасі та у Придністров'ї заморожені.

Раніше журналіст у своєму блозі пояснив, чому ЄС потрібні санкції проти Росії.

"И Ленин такой маалооодой": Мережу повеселила кумедна фотожаба із Зеленським

неділя, 22 вересень 2019, 9:59

Президента України Володимира Зеленського порівняли з лідером більшовиків Володимиром Леніним. Відповідна фотожаба була опублікована на Facebook сторінці "Баба і кіт", передають Патріоти України. Обличчя Зеленського приєднали до фотографії Леніна на ін...

"Воно не спрацює": Депутатка від "Слуги народу" зробила скандальну заяву про українські і європейські цінності

неділя, 22 вересень 2019, 9:18

Депутат від Слуги народу Ірина Верещук заявила, що Україна повинна захищати "свої цінності, які в Європі давно розмиті", очевидно маючи на увазі питання так званих традиційних цінностей: сім'ї та релігії, передають Патріоти України. Верещук вважає, що ...