Європарламент обирає президента: В першому турі визначився лідер

​За процедурою, таємне голосування може проходити в чотири тури.

Європарламент сьогодні обирає президента. Фото: Корреспондент.

Європейський парламент не зміг обрати президента в першому турі голосування. Другий раунд почався о 13.00. За результатами голосування в першому раунді лідирує представник групи Європейської народної партії Антоніо Таяні - він набрав 274 голоси. Відповідні результати сьогодні в Страсбурзі в рамках голосування оголосив президент ЄП Мартін Шульц, передають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Перед голосуванням він також повідомив, що лідер групи Альянсу лібералів і демократів Гі Верховстадт зняв свою кандидатуру.

Шульц повідомив, що всього в голосуванні взяли участь 718 депутатів. Недійсними визнано 35 голосів, дійсними - 683 голоси.

«Це означає, що абсолютна більшість складає 342 голоси. Це необхідно для перемоги в першому раунді», - констатував президент ЄП.

Друге місце за результатами голосування зайняв лідер групи Альянсу соціалістів і демократів Джанні Піттелла, який набрав 183 голоси.

Віце-президент групи Європейських консерваторів і реформістів Хельга Стейвенс отримала на свою підтримку 77 голосів, італійський депутат від групи Європейських об'єднаних лівих / Північних зелених лівих Елеонора Форенца - 50 голосів, депутат з Великобританії від груп Зелених Джин Ламберт - 56 голосів і депутат з Румунії від групи «Європа для націй» Лоренцо Ребега - 43 голоси.

Вибори-2019: ЦВК порахувала понад 80% голосів

понеділок, 22 квітень 2019, 8:10

Центральна виборча комісія опрацювала 80,78% протоколів другого туру президентських виборів в Україні, повідомляють Патріоти України. Згідно з результатами, Володимир Зеленський набирає 73,09% голосів, Петро Порошенко - 24,57%. Ще 2,32% бюлетенів визна...

"Пережив десять воєн!": Чому Україні треба повторити досвід Ізраїлю, - експерти

понеділок, 22 квітень 2019, 6:08

Україні, яка перебуває в стані війни з Росією вже більше п'яти років, є сенс не просто звернути увагу на досвід Ізраїлю, а й спробувати використовувати цей досвід на практиці. Про це йдеться в статті ZN. Відзначається, що Ізраїль живе і розвивається в ...