Європарламент обирає президента: В першому турі визначився лідер

​За процедурою, таємне голосування може проходити в чотири тури.

Європарламент сьогодні обирає президента. Фото: Корреспондент.

Європейський парламент не зміг обрати президента в першому турі голосування. Другий раунд почався о 13.00. За результатами голосування в першому раунді лідирує представник групи Європейської народної партії Антоніо Таяні - він набрав 274 голоси. Відповідні результати сьогодні в Страсбурзі в рамках голосування оголосив президент ЄП Мартін Шульц, передають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Перед голосуванням він також повідомив, що лідер групи Альянсу лібералів і демократів Гі Верховстадт зняв свою кандидатуру.

Шульц повідомив, що всього в голосуванні взяли участь 718 депутатів. Недійсними визнано 35 голосів, дійсними - 683 голоси.

«Це означає, що абсолютна більшість складає 342 голоси. Це необхідно для перемоги в першому раунді», - констатував президент ЄП.

Друге місце за результатами голосування зайняв лідер групи Альянсу соціалістів і демократів Джанні Піттелла, який набрав 183 голоси.

Віце-президент групи Європейських консерваторів і реформістів Хельга Стейвенс отримала на свою підтримку 77 голосів, італійський депутат від групи Європейських об'єднаних лівих / Північних зелених лівих Елеонора Форенца - 50 голосів, депутат з Великобританії від груп Зелених Джин Ламберт - 56 голосів і депутат з Румунії від групи «Європа для націй» Лоренцо Ребега - 43 голоси.

Справа про 10 000 000 000 гривень для територіальних громад: Богдан погрожує неслухняному Гройсману

середа, 21 серпень 2019, 23:15

Андрій Богдан відправив прем'єр-міністру лист з вимогою припинити фінансування регіональних програм до призначення нового складу уряду. Глава Офісу президента України Андрій Богдан посварився з Кабінетом Міністрів через регіональних програм. Подробиці ...

Хіти тижня. Ізраїльський прем'єр прокоментував витівку своєї дружини (відео)

середа, 21 серпень 2019, 23:05

Біньямін Нетаньягу наголосив, що його дружина поважає Україну. "Я перебуваю в Україні з історичним візитом, проте навряд чи моя поїздка отримала би настільки широке висвітлення в ЗМІ, якби не інцидент з хлібом-сіллю. Сара прибула у Київ, одягнена в жов...