Європарламент обирає президента: В першому турі визначився лідер

​За процедурою, таємне голосування може проходити в чотири тури.

Європарламент сьогодні обирає президента. Фото: Корреспондент.

Європейський парламент не зміг обрати президента в першому турі голосування. Другий раунд почався о 13.00. За результатами голосування в першому раунді лідирує представник групи Європейської народної партії Антоніо Таяні - він набрав 274 голоси. Відповідні результати сьогодні в Страсбурзі в рамках голосування оголосив президент ЄП Мартін Шульц, передають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Перед голосуванням він також повідомив, що лідер групи Альянсу лібералів і демократів Гі Верховстадт зняв свою кандидатуру.

Шульц повідомив, що всього в голосуванні взяли участь 718 депутатів. Недійсними визнано 35 голосів, дійсними - 683 голоси.

«Це означає, що абсолютна більшість складає 342 голоси. Це необхідно для перемоги в першому раунді», - констатував президент ЄП.

Друге місце за результатами голосування зайняв лідер групи Альянсу соціалістів і демократів Джанні Піттелла, який набрав 183 голоси.

Віце-президент групи Європейських консерваторів і реформістів Хельга Стейвенс отримала на свою підтримку 77 голосів, італійський депутат від групи Європейських об'єднаних лівих / Північних зелених лівих Елеонора Форенца - 50 голосів, депутат з Великобританії від груп Зелених Джин Ламберт - 56 голосів і депутат з Румунії від групи «Європа для націй» Лоренцо Ребега - 43 голоси.

Хіти тижня. "Казус Івана Брюховецького, або Чи отримає Росія проросійського президента України?" - Кралюк

понеділок, 18 лютий 2019, 1:00

Нинішня передвиборна кампанія є непростою. Як і непростими, ймовірно, будуть президентські вибори... "Зараз уже багато маємо чорного піару. І одним із головних його «фішок» є звинувачення тих чи інших кандидатів у проросійських симпатіях чи навіть у то...

Хіти тижня. Чи погодяться з цим ветерани Майдану? Юрій Луценко зарахував загиблих у 2014 році міліціонерів до Небесної сотні

понеділок, 18 лютий 2019, 0:10

Чи свідомо зробив таку заяву тодішній опозиціонер і теперішній очільник ГПУ, чи зірвалось у запалі? Так чи інакше попереду буремне обговорення. Генпрокурор Юрій Луценко заявив, що 18 загиблих в 2014 році на Майдані Незалежності міліціонерів також входя...