"На запрошення Українського конгресового комітету Америки мав можливість у Вашингтоні зустрітися з розмаїтими політиками та експертами." Про це у своєму Facebook пише український політолог Сергій Таран, передають Патріоти України, продовжуючи:
Висновки:
1) ВІД УКРАЇНИ приїздять багато, але діють по-різному, - провладні політики презентують реформи та працюють з Пентагоном у питаннях зброї (парламенту, виявляється, важливо якнайшвидше ухвалити законопроект про національну безпеку), “Самопоміч” каже про відсутність реформ та закликає “зруйнувати Укроборонпром”, а потім, колись, побудувати щось нове. Від Тимошенко їздять багато, але говорять переважно не про економіку, а про підтримку на президентських виборах. Представники Оппоблоку в США не їздять.
2) ВІД США всі структури визнають, що Україна “за останні роки зробила більше, ніж на всі попередні”. Найпроблемніше питання, на якому наголошує більшість американців, – запуск Антикорупційного суду. При цьому, всі визнають Україну беззаперечним союзником.
Загальне враження – у США ще немає чіткого бачення як ставитися до політичних процесів, зокрема, в контексті майбутніх виборів. Якщо почуєте в Києві, що хтось там “точно” домовився про підтримку, не вірте йому. Чи їй.
Дозвіл з боку США та Великої Британії для України застосовувати далекобійні ракети для атак по цілих у Росії – демонстрація зміни підходу до підтримки Києва в умовах затяжної війни. Цей крок створює серйозний виклик для російської оборони та підвищує с...
Російські окупанти активізували агресивну мобілізацію молоді в Маріупольському районі. Зокрема, окупаційна влада використовує схеми примусового "запрошення" до військових комісаріатів, де юнаків змушують підписувати контракти на військову службу. Про ц...