"На запрошення Українського конгресового комітету Америки мав можливість у Вашингтоні зустрітися з розмаїтими політиками та експертами." Про це у своєму Facebook пише український політолог Сергій Таран, передають Патріоти України, продовжуючи:
Висновки:
1) ВІД УКРАЇНИ приїздять багато, але діють по-різному, - провладні політики презентують реформи та працюють з Пентагоном у питаннях зброї (парламенту, виявляється, важливо якнайшвидше ухвалити законопроект про національну безпеку), “Самопоміч” каже про відсутність реформ та закликає “зруйнувати Укроборонпром”, а потім, колись, побудувати щось нове. Від Тимошенко їздять багато, але говорять переважно не про економіку, а про підтримку на президентських виборах. Представники Оппоблоку в США не їздять.
2) ВІД США всі структури визнають, що Україна “за останні роки зробила більше, ніж на всі попередні”. Найпроблемніше питання, на якому наголошує більшість американців, – запуск Антикорупційного суду. При цьому, всі визнають Україну беззаперечним союзником.
Загальне враження – у США ще немає чіткого бачення як ставитися до політичних процесів, зокрема, в контексті майбутніх виборів. Якщо почуєте в Києві, що хтось там “точно” домовився про підтримку, не вірте йому. Чи їй.
За деякими даними, Франція у свою чергу вже встигла передати Україні до 20 Mirage 2000-5, що по своїм характеристикам біль-менш відповідає, а за якістю радарів навіть перевищує F-16. Україна вже отримала від партнерів майже 70 американських винищувачів...
Прессекретарка Білого дому Керолайн Левітт заявила, що президент США Дональд Трамп впевнений у своїй здатності укласти угоду з Росією для припинення війни вже наступного тижня, передають Патріоти України з посиланням на The Hill. Під час спілкування з ...