"На запрошення Українського конгресового комітету Америки мав можливість у Вашингтоні зустрітися з розмаїтими політиками та експертами." Про це у своєму Facebook пише український політолог Сергій Таран, передають Патріоти України, продовжуючи:
Висновки:
1) ВІД УКРАЇНИ приїздять багато, але діють по-різному, - провладні політики презентують реформи та працюють з Пентагоном у питаннях зброї (парламенту, виявляється, важливо якнайшвидше ухвалити законопроект про національну безпеку), “Самопоміч” каже про відсутність реформ та закликає “зруйнувати Укроборонпром”, а потім, колись, побудувати щось нове. Від Тимошенко їздять багато, але говорять переважно не про економіку, а про підтримку на президентських виборах. Представники Оппоблоку в США не їздять.
2) ВІД США всі структури визнають, що Україна “за останні роки зробила більше, ніж на всі попередні”. Найпроблемніше питання, на якому наголошує більшість американців, – запуск Антикорупційного суду. При цьому, всі визнають Україну беззаперечним союзником.
Загальне враження – у США ще немає чіткого бачення як ставитися до політичних процесів, зокрема, в контексті майбутніх виборів. Якщо почуєте в Києві, що хтось там “точно” домовився про підтримку, не вірте йому. Чи їй.
Бажання стати операторами дронів і допомогти Україні в боротьбі з російськими окупантами виявили багато іноземців зі Сполучених Штатів, Великої Британії, Канади, Австралії, Франції. Йдеться про завзятих геймерів, які мають великий досвід використання і...
Президент США Дональд Трамп долучиться до переговорів між Україною і Росією лише тоді, коли буде узгоджений текст домовленостей щодо перемир'я, який обидві сторони готові будуть підписати, хоч і з неохотою. Про це сказав в ефірі Вечір.LIVE політтехноло...