Хіти тижня. "Будапештський Ріббентроп" пригрозив Україні військами НАТО

Зухвалий голова МЗС мабуть призабув, що Північно-Атлантичний Альянс є оборонною організацією, а не наступальною, і підтримувати агресора з берегів Дунаю немає жодних зобов'язань.

Петер Сійярто. Фото: Рейтерс.

Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто стверджує, що Україні необхідно пам'ятати про членство Угорщини в Північноатлантичному альянсі, приймаючи рішення про перекидання військ до кордонів. Про це Сійярто заявив в ефірі російського пропагандистського телеканалу, передають Патріоти України.

«Я хотів би взагалі поставити під сумнів сенс перекидання військової бригади до кордону держави-члена НАТО. Я залишу це Україні, оскільки я не хочу втручатися у внутрішні справи іншої країни. Це питання треба задавати українцям, однак я вам можу сказати, що якщо наш консул буде висланий, то я вишлю з Угорщини одного з консулів України. Такий їх крок не може залишитися без нашої реакції», - сказав скандальний дипломат.

Постачання ЗСУ ракетних систем MLRS можуть призвести до перелому на полі битви з РФ, - експерт

субота, 28 травень 2022, 10:56

Сполучені Штати Америки незабаром можуть схвалити постачання Україні реактивних систем залпового вогню MLRS. Експерти вважають, що надання Києву такої зброї може призвести до перелому на війні Росії проти України і суттєво вплинути на подальший розвито...

Відпрацювала артилерія ЗСУ: Десантники з Іваново достроково закінчили "спецоперацію" в Україні

субота, 28 травень 2022, 10:43

Українським артилеристам вдалося накрити позицію ворога на Харківщині. В результаті успішного удару було ліквідовано майже 50 російських десантників, передають Патріоти України. Журналіст Роман Цимбалюк зазначив, що більшість із загиблих - солдати стро...