Хіти тижня. "Будапештський Ріббентроп" пригрозив Україні військами НАТО

Зухвалий голова МЗС мабуть призабув, що Північно-Атлантичний Альянс є оборонною організацією, а не наступальною, і підтримувати агресора з берегів Дунаю немає жодних зобов'язань.

Петер Сійярто. Фото: Рейтерс.

Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто стверджує, що Україні необхідно пам'ятати про членство Угорщини в Північноатлантичному альянсі, приймаючи рішення про перекидання військ до кордонів. Про це Сійярто заявив в ефірі російського пропагандистського телеканалу, передають Патріоти України.

«Я хотів би взагалі поставити під сумнів сенс перекидання військової бригади до кордону держави-члена НАТО. Я залишу це Україні, оскільки я не хочу втручатися у внутрішні справи іншої країни. Це питання треба задавати українцям, однак я вам можу сказати, що якщо наш консул буде висланий, то я вишлю з Угорщини одного з консулів України. Такий їх крок не може залишитися без нашої реакції», - сказав скандальний дипломат.

Ідейний ворог України, небезпечніший за 100 солдат: Одеський суд виніс сенсаційне рішення щодо неприкаяного зрадника

понеділок, 29 травень 2023, 9:23

У суді обвинувачений не покаявся. Навпаки – шкодував, що його зарано викрили українські спецслужби . Малиновський районний суд Одеси призначив довічне позбавлення волі з конфіскацією майна для колишнього міліціянта Антона Мисика, обвинуваченого у держ...

Ситуація в Бахмуті: ЗСУ б'ють по "вагнерівцях", які тікають з міста - Череватий

понеділок, 29 травень 2023, 8:38

"Вагнерівці" виходять з Бахмута у пошарпаному і розбитому стані, на їхнє місце заводять сили регулярних військ російської армії, розповів в ефірі телемарафону речник Східного угруповання військ Збройних сил України Сергій Череватий. "Ми спостерігаємо у...