
Міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров і начальник Генерального штабу збройних сил РФ Валерій Герасимов домовилися з канцлером Німеччини Ангелою Меркель про видавання Росії головного фігуранта справи про контрабанду великої партії наркотиків з Аргентини Андрія Ковальчука під час зустрічі 24 липня. Таку думку висловив екс-віце-прем'єр Росії Альфред Кох у Facebook 30 липня, передають Патріоти України.
"Так ось навіщо Лавров і Герасимов літали до Меркель. І ось чому вона щось приховує і не хоче говорити про причини і результати зустрічі. Будь-які поступки щодо Донбасу в обмін на видавання Ковальчука. Інакше викриття найбільшого наркотрафіку в історії, організованого Федеральною службою безпеки, міністерством закордонних справ РФ і Головним управлінням Генерального штабу РФ, було б неминучим. Дівчина Меркель вкотре наклала у штани і воліла самоусунутися", – написав Кох, коментуючи видавання Німеччиною Росії Ковальчука.

Російські силовики затримали ексвійськового Олександра Луніна після його заяв про нестабільність в армії РФ та потенційний бунт проти Кремля. Напередодні він оприлюднював відео з різкими зверненнями до Володимира Путіна. Росіянина арештували за заклик ...
У вересні в Росії, після виборів до Держдуми, буде оголошено нову хвилю мобілізації. Про це повідомляє Служба зовнішньої розвідки України, передають Патріоти України. До голосування, які відбуватиметься протягом 18-20 вересня, Кремль, як зазначається, ...