Хіти тижня. "Гість почав розповідати правду про хімзброю у Сирії. Шеф-редактор закричав ведучому: "Заткни йому пельку", - екс-працівник росТБ

Шеф-редакторам постійно телефонували якісь люди із Кремля, які коригували зміст новин.

Путін уважно стежить, щоб росіянам не розповідали правду. Фото: ЕРА.

У студію пропагандистського телеканала "Россия 24" приходили гості, які починали говорити правду у прямому ефірі, заявив колишній оператор Всеросійської державної телевізійної і радіомовної компанії (ВДТРК), до складу якої входить "Россия 24", Леонід Кривенков, передають Патріоти України.

"Траплялися такі гості програми, які на початковій співбесіді погоджувалися поводитися "як треба", а потім у прямому ефірі починали говорити, як є насправді. Був великий скандал у зв'язку з розповіддю одного з гостей програми про застосування хімічної зброї військами [президента Сирії] Башара Асада. Гість почав розповідати правду про виготовлення та використання отруйних речовин сирійськими урядовими військами. Тремтячим голосом шеф-редактор Олексій Казаков закричав телеведучому у мікрофон технічного каналу: "Ти що, не чуєш, що він каже? Заткни йому пельку негайно". Телеведучий відразу ж перервав експерта: "На жаль, наш час в ефірі обмежений. Дякую за цікаве інтерв'ю", – розповів Кривенков.

Він додав, що "згодом телефонували з Кремля і влаштували скандал". "Відтоді цього експерта до нас уже не запрошували", – зазначив колишній оператор "Россия 24".

За його словами, "шеф-редакторам постійно телефонували якісь люди із Кремля, які коригували зміст новин". "Про зміст розмов можна було легко здогадатися, оскільки мікрофон в апаратній зазвичай увімкнений, і всі співробітники, що мають доступ до технічного каналу зв'язку, чують відповіді шеф-редактора. Після таких дзвінків шеф-редактор вимагав від телеведучого показувати новини в зовсім іншому світлі, іноді навіть повністю протилежному до того, що той самий телеведучий говорив годину тому", – продовжив Кривенков. Він також зазначив, що сюжети часто "підтирали" перед виходом ефірів у повторах.

Представили як "радника голови МНС Росії": РФ відправила до Туреччини "рятувальників" на чолі з воєнним злочинцем (фото)

вівторок, 7 лютий 2023, 23:28

Росія відправила до Туреччини "для допомоги" у ліквідації наслідків руйнівного землетрусу соратника Кадирова і воєнного злочинця Даниїла Мартинова. Кадри з Мартиновим, якого представили як "радника голови МНС Росії", з'явилися у росЗМІ, передають Патрі...

Волонтери з ГО “Важливі дії” передали на Бахмутський напрямок ще один бойовий пікап

вівторок, 7 лютий 2023, 23:02

Спеціально під потреби ЗСУ був обраний автомобіль IVECO VM90, оскільки вкрай важлива висока прохідність такого автомобіля. IVECO VM90 може використовуватися у якості командно-штабного та медичного варіанту, а також як бойова одиниця з можливістю установки