Хіти тижня. "Гуманний нацлідер": З'явилися подробиці інциденту охорони Путіна з ветераном (фото)

Як відомо, під час параду у Москві охорона російського президента жорстоко повелася з ветераном, який стояв на шляху в очільника Кремля.

Путін з ветераном війни. Фото:ukr.media Ветеран війни, якого охорона відштовхнула від президента РФ Володимира Путіна під час параду на Червоній площі в Москві, раніше кілька разів зустрічався з російським лідером. Так, цей ветеран, ім'я якого невідоме, брав участь в акціях з Путіним, присвячених Дню перемоги, щонайменше три рази. Про це пише у Telegram-канал "Лентач", передають Патріоти України.

У зв'язку з цим не можна виключати, що інцидент з ветераном був постановкою. Путін відразу підійшов до ветерана і запропонував йти разом, тим самим демонструючи своє нібито людяне ставлення до ветеранів.

"Ничего хорошего - ушел помощник госсекретаря США по делам Европы и Евразии Уэсс Митчелл", - Олег Пономар

середа, 23 січень 2019, 8:17

"Среда. Что нужно отметить?!" - пише на своїй сторінці в Фейсбук політичний оглядач Олег Пономар, повідомляють Патріоти України, і продовжує:. "Хорошо. Подавляющим большинством голосов нижняя палата Конгресса приняла законопроект, запрещающий Трампу и...

Не вірте популістам: Швидко повернути Донбас можна тільки на російських умовах, - "український Бжезинський"

середа, 23 січень 2019, 8:10

Проблему теперішнього Донбасу неможливо вирішити в найкоротші терміни, як це обіцяють деякі опозиційні політики. За кілька тижнів повернути окуповані території можна тільки на умовах Росії, створивши там «українську Чечню», куди Україна буде вливати ко...