Хіти тижня. Як Трамп відреагував на "Fuck-ти" Путіна у Гельсінкі (відео)

Користувачі опублікували дане відео, акцентувавши на комічному моменті особливу увагу


У соцмережах користувачі звернули увагу на невеликий казус, що стався під час прес-конференції президентів Росії і США Володимира Путіна і Дональда Трампа після закритих переговорів в Гельсінкі, інформують Патріоти України.

Так, у відповідь на запитання журналіста з приводу відносин США і Росії Путін заявив про спроби відновити відносини, спираючись у взаємних відносинах не на одномоментні переваги політичних партій, а лише на факти. Трамп почувши, що політики повинні спиратися на «Fuck-ти», співзвучне слово, яке є в англійській мові лайливим, повернувся до Путіна. Користувачі опублікували дане відео, акцентувавши на комічному моменті особливу увагу.

Хіти тижня. "На телефон приходить повідомлення від Богдана... Труба: "Ну, то що я казав. Два тижні є МВФ. Не чіпай "ПриватБанк" и НБУ", - "Трубу прорвало"

вівторок, 10 грудень 2019, 13:00

Телеграм-канал "Трубу прорвало" злив у мережу нову порцію компромату на українських топ-чиновників, передають Патріоти України. Цього разу на главу ОПУ Андрія Богдана і директора ДБР Романа Трубу. Цитуємо далі:

Жбурнув папери на стіл: Сурков був дуже розлючений через відмову України розводити війська

вівторок, 10 грудень 2019, 12:45

Помічник президента РФ був впевнений, що українська сторона погодиться на розведення по всій лінії розмежування на Донбасі. Помічника президента Росії Владислава Суркова розлютила відмова української сторони розводити війська по всій лінії розмежування...