Хіти тижня. Як Трамп відреагував на "Fuck-ти" Путіна у Гельсінкі (відео)

Користувачі опублікували дане відео, акцентувавши на комічному моменті особливу увагу


У соцмережах користувачі звернули увагу на невеликий казус, що стався під час прес-конференції президентів Росії і США Володимира Путіна і Дональда Трампа після закритих переговорів в Гельсінкі, інформують Патріоти України.

Так, у відповідь на запитання журналіста з приводу відносин США і Росії Путін заявив про спроби відновити відносини, спираючись у взаємних відносинах не на одномоментні переваги політичних партій, а лише на факти. Трамп почувши, що політики повинні спиратися на «Fuck-ти», співзвучне слово, яке є в англійській мові лайливим, повернувся до Путіна. Користувачі опублікували дане відео, акцентувавши на комічному моменті особливу увагу.

Хіти тижня. "Гра на останні штани": Москва отримає військово-морську базу в Венесуелі

субота, 17 серпень 2019, 23:55

Путін все ще сподівається "підвищенням ставок" змусити Захід капітулювати, появою ВМС РФ в Карибському морі посіяти паніку у американців, і змусити віддати Кремлю "його" - пострадянський простір. Одне лихо - у недонадімперії ВМС у обмаль ресурсів.

Хіти тижня. Братня могила творців "диво-зброї" Путіна: Американці зняли з космосу підірвану баржу поблизу Архангельська

субота, 17 серпень 2019, 23:05

Платформа знаходиться приблизно в чотирьох кілометрах від полігону Ненокса. Кеттл зазначає, що баржа, де, ймовірно, міг статися вибух, як і збирач радіоактивних відходів «Серебрянка», були розгорнуті незадовго до 8 серпня, а на березі біля полігону зна...