Хіти тижня. Москаль прокоментував постанову своїх подопічних про імпічмент Порошенка та звільнення Луценка

Політик заявив, що найближчим часом оскаржить рішення міської ради в суді.

Геннадій Москаль. Фото: zik.ua.

Геннадій Москаль зробив гучну заяву про рішення депутатів про імпічмент Петра Порошенка та відставку Генерального прокурора та міністра внутрішніх справ. На своєму офіційному сайті голова Закарпатської ОДА заявив, що депутати Рахівської міської ради не мали права самостійно вирішувати такі питання, передають Патріоти України.

Своє звернення до Верховної Ради вони ухвалили 22 березня, в якому вимагали звільнення Авакова та Луценка, а також імпічмент Порошенка, підтримав рішення і мер Рахова. Але голосування проходило без відома Геннадія Москаля. Політик заявив, що найближчим часом оскаржить рішення міської ради в суді.

– Такі рішення – не компетенція місцевих рад, які мають діяти тільки у відповідності до закону «Про місцеве самоврядування в Україні», – заявляє Г.Москаль. – У той час, коли голова ОДА на виїзній нараді у прем’єр-міністра України на Івано-Франківщині вирішує проблемні питання гірських районів (тобто відшукують джерела фінансування ремонту доріг, виплат високогірних компенсацій, повноцінного функціонування соціальних закладів і т.д.), депутати найвисокогірнішого райцентру України, уявивши себе «політбюро СРСР», приймають політичні рішення про відставку Президента й керівників силових структур країни! Те, що це рішення буде скасоване судом, у мене жодних сумнівів немає.

Також Москаль додав, що звільнить всіх депутатів міської ради, а також висуне звинувачення меру Рахова. Після цього особисто я ініціюю перед Верховною Радою України питання про дострокове припинення повноважень Рахівської міськради й призначення позачергових виборів. Нагадую рахівським політиканам, що порушення законодавства та Конституції України є прямою підставою для припинення повноважень місцевих рад.

"З рахунком 4:0!": Українські воїни розгромили низку ворожих гаубиць, влаштувавши окупантам потужну "бавовну" (відео)

понеділок, 29 травень 2023, 23:50

Бійці 15-ї окремої бригади артилерійської розвідки ЗСУ серією прицільних ударів знищили низку одиниць російських гаубиць. Своє озброєння окупанти ховали в лісі. Результати чудової роботи захисників показали на відео, передають Патріоти України. На кадр...

Росія з лютого 2022 року втратила в Україні щонайменше 2002 танки, - Oryx

понеділок, 29 травень 2023, 22:49

За час війни з Україною Росія втратила щонайменше 2002 танки. Про це повідомив нідерландський портал Oryx, який документує втрати армій лише з викладених у відкритий доступ фотографій та відео. За даними Oryx, 1239 російських танків знищено, 106 – пошк...