Хіти тижня. Москва "не розуміє і розуміти не хоче" Мінськ: Лукашенко вибухнув жорсткою заявою на адресу Росії (відео)

Сателіт Росії пручається стисканню економічних лещат "старшого брата", від котрого повністю залежить. Однак власні економічні та політичні проблеми підштовхують Кремль до остаточного вирішення "білоруського питання". У Бацька все менше місця для маневру.

Олександр Лукашенко. Фото: Белновости.

Білорусь "стоїть на колінах" і страждає від постійних недружніх кроків з боку Росії, передають Патріоти України.

"Треба визначатися. Якщо вони вирішили нас нахиляти постійно незрозуміло за що, тоді будемо шукати своє щастя в іншому місці, тому шукайте інші ринки. На одному ринку весь час сидіти не можна", - заявив президент Білорусі Олександр Лукашенко, пише Dni.ru .

Москва "не розуміє і розуміти не хоче" Мінськ, каже білоруський лідер. Лукашенко підкреслив, що має намір дотримуватися інтересів Білорусі. Зараз же країна "робить добру справу і стоїть на колінах", сказав глава держави.

Раніше глава Мінсільгоспу Росії Олександр Ткачов заявив, що прийме "рішучі заходи" проти фальсифікованої молочної продукції, яка надходить в РФ з території Білорусії. У Россільгоспнагляді висунули проти Мінська звинувачення в пособництві корупційним схемам.

30 березня Россільгоспнагляд заборонив постачання пекінської капусти з Білорусі. Також президент Росії Володимир Путін звинуватив Білорусь у реекспорті з країн ЄС продукції, забороненої до ввезення в Росію.

Добити режим Путіна: Набуло чинності ембарго Євросоюзу на постачання російської нафти

понеділок, 5 грудень 2022, 0:30

5 грудня офіційно набуває чинності рішення про ембарго на постачання російської нафти у країни Європейського союзу. Також з цього дня починає працювати стеля цін на російську сировину, яку запровадили Євросоюз, G7 та Австралія. Про це повідомляє офіцій...

Росія запустила в Польщі нову кампанію з дезінформації про Україну, - розвідка

понеділок, 5 грудень 2022, 0:28

У Польщі останніми днями активізувалася інформаційна кампанія, спрямована на те, щоб спровокувати серед поляків небажання допомагати Україні, передають Патріоти України. За словами представника офісу координатора спецслужб Польщі Станіслава Жарина, рос...