Хіти тижня. "Ми були дуже вражені українськими підрозділами": Підполковник армії США в захваті від спільних маневрів з українцями у Німеччині (відео)

На спільних навчаннях Україну представляв танковий взвод 14-ї окремої механізованої бригади ЗСУ та рота десантників з 79-ї десантно-штурмової бригади.

Українські військові показали високий рівень на навчаннях НАТО. Фото: прес-служба Генштабу ЗСУ

Українські військові продемонстрували високу професійність на міжнародних навчаннях НАТО Combined Resolve X, які завершилися 11 травня у німецькому місті Хохенфельц. Воїни з України показали відмінну роботу. Про це заявив підполковник армії США Майкл Кондон прес-службі Генштабу ЗСУ, зазначають Патріоти України.

"Ми були дуже вражені обома українськими підрозділами – танковим взводом і ротою 79-ї бригади. Вони були неймовірні. Ми побачили іншу тактику і підходи, які відрізняються від того, як воює армія США. Побачили немало позитиву у їх діях. Це була відмінна робота.

Я думаю, вони не знають, як сказати "ні", або як не виконати поставлену задачу. Яку б місію їм не доручали, вони її виконували. Були фантастичними партнерами на навчаннях", - заявив американський підполковник.

У міжнародних військових навчаннях НАТО прийняли участь 3,7 тис солдатів з різних держав. Україну представляв танковий взвод 14-ї окремої механізованої бригади ЗСУ та рота десантників з 79-ї десантно-штурмової бригади.

За легендою, наші воїни виступали агресорами разом із союзниками. Їм протистояли сили Албанії, Грузії, Польщі, Болгарії та США.

З архіву ПУ. "Слуга народу", який хотів відіслати інструкорів НАТО задля довіри РФ, накреслив чесно-благородно "червоні лінії", котрі влада не перетинатиме у "формулі Штайнмаєра"

п’ятниця, 23 жовтень 2020, 4:00

Для початку переговорів з врегулювання конфлікту на Донбасі має бути виконано ряд умов, озвучених президентом України Володимиром Зеленським. Про це у Верховній Раді заявив народний депутат від “Слуги народу” та голова Комітету ВР з питань зовнішньої п...

Хіти тижня. "Ти скільки відвоював метрів української землі? Ти віддав хоч один наказ про наступ? Ти відступив": Сюмар "накинулася" на Зеленського через послання до українців у Раді

п’ятниця, 23 жовтень 2020, 0:35

У щорічному посланні до українців у Верховній Раді президент Володимир Зеленський називав не свої досягнення, а попередників. Про це з трибуни парламенту у вівторок 20 жовтня сказала народна депутатка з фракції "Європейська солідарність" Вікторія Сюмар...