Хіти тижня. Не просто супутник: США підозрюють, що Росія вивела на орбіту невідомий об'єкт

Російський дипломат Олександр Дейнеко відповів, що такі підозри з боку США є «необґрунтованими і наклепницькими».

Американці стверджують, що РФ вивела на орбіту НЛО. Фото: скріншот з відео.

США стверджують, що Росія вивела на орбіту невідомий об'єкт, який веде себе зовсім не як супутник. Про це повідомляє помічник державного секретаря Сполучених Штатів Америки Ілім Поблет, передають Патріоти України.

«Ми стурбовані вкрай аномальною поведінкою об'єкта. Наміри Росії щодо цього супутника неясні, і це, зрозуміло, дуже турбує, особливо з огляду на заяву командувача російськими Космічними військами про те, що освоєння нових зразків озброєнь, що надходять до військових частин, є однією з головних задач Космічних військ», - сказала вона.

У свою чергу російський дипломат Олександр Дейнеко відповів, що такі підозри з боку США є «необґрунтованими і наклепницькими». Відомо, що російські військові вивели на орбіту супутник восени 2017 року. За їхньою інформацією, супутник є «інспектором космічних апаратів».

Сі Цзіньпін може скористатись "шансом": Генерал США спрогнозував війну із Китаєм уже в 2025 році

субота, 28 січень 2023, 12:30

Генерал Військово-повітряних сил США, командувач аеромобільного командування Майк Мініхан розіслав своїм підлеглим доповідну записку, в якій закликав їх готуватися до війни з Китаєм. На його думку, така війна може розпочатися вже у 2025 році. Про це пи...

Чонгарський капкан: Лівобережжя Дніпра може перетворитись на "котел" для окупантів, - експерт

субота, 28 січень 2023, 12:27

"ЗСУ тримають під вогневим контролем усе лівобережжя Херсонщини: окупанти розуміють, що їхнє південне угруповання затиснуте в кут, та намагаються щосили завадити українському контрнаступу", - пише у своєму блозі Дмитро Снєгирьов, передають Патріоти Укр...