
США стверджують, що Росія вивела на орбіту невідомий об'єкт, який веде себе зовсім не як супутник. Про це повідомляє помічник державного секретаря Сполучених Штатів Америки Ілім Поблет, передають Патріоти України.
«Ми стурбовані вкрай аномальною поведінкою об'єкта. Наміри Росії щодо цього супутника неясні, і це, зрозуміло, дуже турбує, особливо з огляду на заяву командувача російськими Космічними військами про те, що освоєння нових зразків озброєнь, що надходять до військових частин, є однією з головних задач Космічних військ», - сказала вона.
У свою чергу російський дипломат Олександр Дейнеко відповів, що такі підозри з боку США є «необґрунтованими і наклепницькими». Відомо, що російські військові вивели на орбіту супутник восени 2017 року. За їхньою інформацією, супутник є «інспектором космічних апаратів».
У Росії посилюють примусову мобілізацію населення на війну в Україні. Влада в регіонах, щоб виконати план призову, взялась за вилов перш за все боржників та ув'язнених, тобто тих, кого легко залякати і хто не має вибору. Про це повідомили агенти партиз...
Окупований Крим стикається з дедалі серйознішими економічними та логістичними проблемами. Таку думку в ефірі Ранок.LIVE висловив генерал-майор запасу СБУ Віктор Ягун. За його словами, після запровадження обмежень на продаж пального на автозаправних ста...