Хіти тижня. "Норд-2": Україна заарештувала російське судно, що крало пісок для будівництва Керченського мосту

Примітно, що пірат попутно міг завдати ще значну шкоду екосистемі, адже у Північному Чорномор'ї триває нерест риби, зазначають фахівці.

Україна знову заарештувала російське судно. Ілюстрація: Факти.

У районі Каркінітської затоки у Криму Україна заарештувала російське судно за незаконний видобуток піску. Про це у Facebook написав генеральний прокурор України Юрій Луценко, передають Патріоти України.

За його словами, пісок використовувався для будівництва мосту у районі Керчі.

– Для відшкодування збитків у зазначеному кримінальному виробництві, 10 квітня 2018 року постановою слідчого суду задоволено заяву прокуратури АР Крим (структура у складі Генеральної прокуратури України) про арешт судна підозрілої компанії країни-агрессора, – написав Луценко.

Втім, у прокуратурі АР Крим уточнили, що “з метою відшкодування збитків у зазначеному кримінальному провадженні, 10.04.2018 постановою слідчого судді задовольняється заява прокуратури АР Криму і на судно, яке зараз знаходиться у порту міста Южне Одеської області і належить російській компанії, накладено арешт”.

– Під час досудового слідства прокуратурою АРК спільно з Воєнно-морськими силами Збройних сил України зафіксовано правопорушну діяльність компанії, зареєстрованої у Російській Федерації з незаконного видобутку природних ресурсів (піску) біля берегів Криму, – йдеться у повідомленні.

"Ви не читали заяву Путіна?": Захарова нахабно відповіла Зеленському й Заходу на їхню пропозицію щодо перемир'я

неділя, 11 травень 2025, 13:57

Війська Російської Федерації не припинятимуть вогонь 12 травня. Держава-агресор РФ відкинула цю пропозицію "коаліції охочих", наполягаючи на власній умові – першочергово провести двосторонні переговори 15 травня, передають Патріоти України. Позицію Кре...

"Москітний" флот приростає новими моделями. Що відомо про фінські десантні катери Watercat M11 Uisko, якими поповнились ВМС ЗСУ

неділя, 11 травень 2025, 12:26

На думку військових аналітиків Україні в перспективі розбудови ВМС слід звернутися і до розвитку власного «москітного» флоту. Адже саме сукупність швидкохідних і маневрених малих бойових кораблів та катерів може принести успіх в умовах сучасної війни, ...