Хіти тижня. "Офіційно закінчилась сіль": Пропагандистка Кремля видала безглуздий фейк щодо воєнного стану в Україні (відео)

Ольга Скабєєва не звернула уваги ані на неправильну інформація про час запровадження воєнного стану, ані на те, що поняття "міліція" в Україні не існує вже декілька років.

Ольга Скабєєва видала нову дурницю про Україну. Фото: соцмережі.

Російські пропагандисти продовжують поширювати фейки про ситуацію в Україні. Так, після оголошення воєнного стану в 10 українських областях, журналісти росЗМІ взялися активно плекати фейки про жахливі наслідки цього режиму, передають Патріоти України.

Зокрема, знову виділилась телеведуча Ольга Скабеєва. В ефірі своєї програми "60 хвилин" на телеканалі "Росія 1" вона розповіла, що в українських магазинах через воєнний стан "офіційно закінчилась сіль". Відповідний уривок програми поширили в Youtube.

"О 10:00 за місцевим часом таки ввели воєнний стан. Міліція офіційно переходить на посилений режим служби, в магазинах офіційно закінчилася сіль, офіційні повідомлення з кількох областей. Справді, це не жарти! Армія офіційно готова до відбиття атаки агресора", – заявила російська пропагандистка.

Її не збентежила ані неправильна інформація про час запровадження воєнного стану, ані те, що поняття "міліція" в Україні не існує вже декілька років. Зазначимо, що саме Скабеєва нещодавно "прославилася" тим, що взяла інтерв'ю у загиблої студентки в Керчі. До цього саме на провокативні запитання пропагандистки українська делегація в ПАРЄ гучно відповіла виконанням гімну України.

Тверезомислячих людей неаби як потішила така журналістика!

Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 5 січня

понеділок, 5 січень 2026, 7:28

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 05.01.26 орієнтовно склали:

Погрози Трампа подіяли: Віцепрезидентка Венесуели змінила тон заяв на дії американців і закликала США до "співпраці"

понеділок, 5 січень 2026, 7:27

Виконувачка обов'язків президента Венесуели Делсі Родрігес заявила, що запросила уряд США до співробітництва над "програмою співпраці", CNN . За її словами, ця програма буде спрямована на "спільний розвиток у рамках міжнародного права з метою зміцненн...