
Російські пропагандисти продовжують поширювати фейки про ситуацію в Україні. Так, після оголошення воєнного стану в 10 українських областях, журналісти росЗМІ взялися активно плекати фейки про жахливі наслідки цього режиму, передають Патріоти України.
Зокрема, знову виділилась телеведуча Ольга Скабеєва. В ефірі своєї програми "60 хвилин" на телеканалі "Росія 1" вона розповіла, що в українських магазинах через воєнний стан "офіційно закінчилась сіль". Відповідний уривок програми поширили в Youtube.
"О 10:00 за місцевим часом таки ввели воєнний стан. Міліція офіційно переходить на посилений режим служби, в магазинах офіційно закінчилася сіль, офіційні повідомлення з кількох областей. Справді, це не жарти! Армія офіційно готова до відбиття атаки агресора", – заявила російська пропагандистка.
Її не збентежила ані неправильна інформація про час запровадження воєнного стану, ані те, що поняття "міліція" в Україні не існує вже декілька років. Зазначимо, що саме Скабеєва нещодавно "прославилася" тим, що взяла інтерв'ю у загиблої студентки в Керчі. До цього саме на провокативні запитання пропагандистки українська делегація в ПАРЄ гучно відповіла виконанням гімну України.
Тверезомислячих людей неаби як потішила така журналістика!

Міністерство оборони України підтвердило, що в окупованому Криму протягом останніх днів було завдано ударів по низці ворожих цілей: об'єктах протиповітряної оборони, нафтобазі та газостанції. Таку заяву відомство оприлюднило 22 червня у Facebook, перед...
Російська влада продовжує посилювати мілітаризацію системи вищої освіти, дедалі активніше інтегруючи навчальні заклади у підготовку кадрів для військової сфери, передають Патріоти Україн з посиланням на Центр протидії дезінформації. Російська влада пр...