Хіти тижня. Операції Кремля у Сирії: СБУ опублікувала розмову глави найманців ПВК "Вагнер" і співробітника російської спецслужби (аудіо)

У розмові йшлося про прийняття рішення щодо відправки "іхтамнєтов" на допомогу диктатору Асаду.

Найманці ПВК Вагнера. Ілюстрація: technosotnya.com

У мережі опублікований аудіозапис, який проливає світло на те, як приймалося рішення про відправку до Сирії російських найманців. Запис опублікувала Служба безпеки України, передають Патріоти України.

Записана розмова Б. Уткіна, глави ПВК "Вагнер", і такого собі Ігоря, співробітника спецслужб Росії. Ігор повідомляє Уткіну про те, що на нього і на його боса (імовірно, на "кухаря Путіна" Євгена Пригожина) нагорі хтось "робить накат". У той же час Ігор запевнив Уткіна в тому, що "вагнерівці" - єдиний загін, якому можна довірити операцію в Сирії.

У коментарі до аудіозапису СБУ повідомила, що на початку 2015 року в Росії вирішувалося питання формату проведення сухопутної операції в Сирії: відправляти загони регулярних військ, або "іхтамнєтов", найманців, які вже використовувалися в Україні. Вибір був зроблений саме на користь останніх, "вагнерівців".

Протестували контроль на кордоні: Кремль відправляв зі спецзавданням в Литву двійника "кухаря Путіна" (фото, відео)

четвер, 4 березень 2021, 20:59

Вперше двійник Пригожина прибув до Вільнюса з Росії регулярним рейсом 13 лютого 2020 року. Розвідка Литви стверджує, що в минулому році Росія організувала невдалу інформаційну атаку проти Литви, використавши при цьому двійника близького до Путіна оліга...

"Квартал" має оцінити креатив: Вигнаний Зеленським нардеп Дубінський створив p людей Коломойського своє об’єднання в Раді - “Дубіна-Слуга українського народу”

четвер, 4 березень 2021, 20:52

Народний депутат Олександр Дубінський заявив про створення власного міжфракційного об’єднання під назвою “Дубіна-Слуга українського народу”, про що і написав у Telegram. За словами опального "Слуги" кількість учасників цього об’єднання не буде обмежена...