Хіти тижня. Операції Кремля у Сирії: СБУ опублікувала розмову глави найманців ПВК "Вагнер" і співробітника російської спецслужби (аудіо)

У розмові йшлося про прийняття рішення щодо відправки "іхтамнєтов" на допомогу диктатору Асаду.

Найманці ПВК Вагнера. Ілюстрація: technosotnya.com

У мережі опублікований аудіозапис, який проливає світло на те, як приймалося рішення про відправку до Сирії російських найманців. Запис опублікувала Служба безпеки України, передають Патріоти України.

Записана розмова Б. Уткіна, глави ПВК "Вагнер", і такого собі Ігоря, співробітника спецслужб Росії. Ігор повідомляє Уткіну про те, що на нього і на його боса (імовірно, на "кухаря Путіна" Євгена Пригожина) нагорі хтось "робить накат". У той же час Ігор запевнив Уткіна в тому, що "вагнерівці" - єдиний загін, якому можна довірити операцію в Сирії.

У коментарі до аудіозапису СБУ повідомила, що на початку 2015 року в Росії вирішувалося питання формату проведення сухопутної операції в Сирії: відправляти загони регулярних військ, або "іхтамнєтов", найманців, які вже використовувалися в Україні. Вибір був зроблений саме на користь останніх, "вагнерівців".

Третя світова війна, загибель соцмереж і розпад Євросоюзу: Сорос дав лякаючий прогноз для світу

понеділок, 27 січень 2020, 7:59

"Джордж Сорос, которого самого в мире небезосновательно считают инициатором многих финансовых и политических кризисов, опубликовал статью "Европа, пожалуйста, проснись", в которой предрек распад Евросоюза по примеру СССР", - йдеться у популярному блозі...

"Путін вирішив впроваджувати план "Б", оскільки від України йому одні витрати", - Карін про нові загрози від Кремля

понеділок, 27 січень 2020, 6:27

Звільнення Владислава Суркова, який планував "заморозити" конфлікт на Донбасі, означає, що Кремль намагатиметься повернути окуповані території Україні. Перестановки в Кремлі приведуть до того, що грабувати Донбас та дестабілізувати ситуацію в країні бу...