Хіти тижня. Операції Кремля у Сирії: СБУ опублікувала розмову глави найманців ПВК "Вагнер" і співробітника російської спецслужби (аудіо)

У розмові йшлося про прийняття рішення щодо відправки "іхтамнєтов" на допомогу диктатору Асаду.

Найманці ПВК Вагнера. Ілюстрація: technosotnya.com

У мережі опублікований аудіозапис, який проливає світло на те, як приймалося рішення про відправку до Сирії російських найманців. Запис опублікувала Служба безпеки України, передають Патріоти України.

Записана розмова Б. Уткіна, глави ПВК "Вагнер", і такого собі Ігоря, співробітника спецслужб Росії. Ігор повідомляє Уткіну про те, що на нього і на його боса (імовірно, на "кухаря Путіна" Євгена Пригожина) нагорі хтось "робить накат". У той же час Ігор запевнив Уткіна в тому, що "вагнерівці" - єдиний загін, якому можна довірити операцію в Сирії.

У коментарі до аудіозапису СБУ повідомила, що на початку 2015 року в Росії вирішувалося питання формату проведення сухопутної операції в Сирії: відправляти загони регулярних військ, або "іхтамнєтов", найманців, які вже використовувалися в Україні. Вибір був зроблений саме на користь останніх, "вагнерівців".

З архіву ПУ. "Бизнесу п*дец без меня, жена плачет, каждый день говорит, что меня посадят": У мережу злили скандальну переписку нардепа Тищенка (фото)

четвер, 26 листопад 2020, 14:00

"Слуга" попався на гачок пранкеру, і вилив тому усю душу, як на допиті генпрокурору. "В распоряжении "Страны" оказалась переписка пранкера Джокера от имени генпрокурора Руслана Рябошапки с нардепом Николаем Тищенко - о ситуации внутри фракции, о его пр...

Російські медики були безсилі: Головного засекреченого підводника РФ вбив коронавірус

четвер, 26 листопад 2020, 13:30

Олексій Бурілічев помер 25 листопада в Москві, йому було 62 роки. З жовтня 2005 року і до кінця життя він очолював головне управління глибоководних досліджень Міноборони Росії - один з найбільш засекречених підрозділів російської армії.