Хіти тижня. "Пора, брат, пора": Як і чому репетирували евакуацію Путіна із Кремля

Вчора в Москві проводилися навчання Федеральної служби охорони Російської Федерації, в ході яких відпрацьовувалася термінова евакуація Путіна, що не може не наводити на певні думки.

Дуже незвичні навчання у Москві. Ілюстрація: соцмережі.

"ФСО признало, что эти вертолеты вылетели из Кремля в ходе учений. Явно отрабатывалась срочная эвакуация Путина. Очень похоже, что по условиям учений Кремль окружили протестующие, в которых и целятся охранники в привязанной к вертолету "инновационной" люльке", - пише російський соціолог Ігор Ейдман на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України.

"Иначе не объяснить, от кого бежит из Кремля «Путин» (не от исламских террористов же), и в кого целятся его охранники (не в американских же десантников. Видимо, чекисты считают штурм Кремля протестующими реальной угрозой и на всякий случай готовятся к такому повороту событий", - додав він.

"Путін готує ядерну війну": Експерт розповів, хто під загрозою і чому мовчить Захід

вівторок, 28 березень 2023, 18:37

Після того, як Велика Британія заявила про надання Україні снарядів зі збідненим ураном, в Білорусі і внаслідок в Кремлі розпочалася справжня істерика з трансформацією у ядерні погрози. Про це в ексклюзивному інтерв'ю ТСН.ua розповів відомий політтехно...

Працює над захистом окупантів: Китай допомагає РФ виробляти бронежилети, - Politico

вівторок, 28 березень 2023, 17:24

Китай допомагає Росії виробляти захист для російських окупантів, які були відправлені для вбивства українців. Виявилося, що китайські компоненти активно імпортуються російським виробником бронежилетів, які пов'язані з Росгвардією і правоохоронними орга...