Хіти тижня. "Пора, брат, пора": Як і чому репетирували евакуацію Путіна із Кремля

Вчора в Москві проводилися навчання Федеральної служби охорони Російської Федерації, в ході яких відпрацьовувалася термінова евакуація Путіна, що не може не наводити на певні думки.

Дуже незвичні навчання у Москві. Ілюстрація: соцмережі.

"ФСО признало, что эти вертолеты вылетели из Кремля в ходе учений. Явно отрабатывалась срочная эвакуация Путина. Очень похоже, что по условиям учений Кремль окружили протестующие, в которых и целятся охранники в привязанной к вертолету "инновационной" люльке", - пише російський соціолог Ігор Ейдман на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України.

"Иначе не объяснить, от кого бежит из Кремля «Путин» (не от исламских террористов же), и в кого целятся его охранники (не в американских же десантников. Видимо, чекисты считают штурм Кремля протестующими реальной угрозой и на всякий случай готовятся к такому повороту событий", - додав він.

Хіти тижня. "Спасибо ,что живой!": "Воскреслий" Гіркін заявив про смертельну небезпеку з боку "київської хунти"

вівторок, 21 вересень 2021, 3:00

Також Гіркін вважає, що повернення Донбасу під контроль України нібито викличе масовий відтік населення з ОРДЛО в Росію. «Я полагаю, что речь может идти о том, что значительная часть населения будет вынуждена оттуда бежать. Даже не потому, что речь иде...

Президент України прибув до США. На Зеленського чекає виступ з найзначнішої трибуни світу

вівторок, 21 вересень 2021, 0:34

Заплановано, що президент виступить на загальних дебатах Генасамблеї ООН. Також він зустрінеться із лідерами інших держав та представниками міжнародних організацій, представниками бізнесу та українською громадою у США. . Раніше повідомлялось, що Зел...