Хіти тижня. Про що свідчить мова тіла Трампа і Путіна під час зустрічі у Гельсінкі, - експерт

Президент США занадто довго чекав Путіна, який запізнився на зустріч, а контролювати свої емоції тривалий час нелегко.

Трамп і Путін. Фото: ВВС.

І Дональд Трамп, і Володимир Путін під час зустрічі у Гельсінкі 16 липня намагалися застосовувати свої відпрацьовані схеми поведінки на публічних заходах. Вони добре цьому навчені. Хоча вони контролювали свої тіла, їм не вдалося повністю виключити рухи, які можна назвати "залишковими". Про це в інтерв'ю газеті Rzeczpospolita розповів експерт із невербальної комунікації Мауріцій Северин, передають Патріоти України.

За його спостереженнями, у розмові старався домінувати Трамп. За допомогою невербальних сигналів він демонстрував, "хто тут головний", але мова тіла Путіна показала, що саме таким і був першопочатковий план. Глава Кремля був упевнений, що якщо в ролі господаря зустрічі виступає Трамп, значить, він і почне розмову з журналістами. Однак один момент дозволяє припустити, що не всі пункти плану були дотримані. Так, Трамп мімікою сигналізував, що першим має виступати не він, а російський президент, порушуючи "домовленість". Проте Путін все ж зумів "викрутитися": перед початком переговорів він подивився на листок, що лежав на столі, і зробив жест правою рукою, ніби запрошуючи Трампа: "починай ти".

Северин описує й те, як рухалися обидва президенти. "Путін, якого Трамп пропустив уперед, йшов з опущеною головою, а глава Білого дому – з високо піднятою, демонструючи свою перевагу. Путін рухався швидко, а Трамп – з гідністю. Позуючи для спільної фотографії, вони нахилилися плечима один до одного (у російського президента це було виражено сильніше), бажаючи показати своє хороше ставлення один до одного", – розповів експерт для польської газети.

Було видно, що обидва президенти дотримуються напрацьованих схем. Трамп зайняв свою стандартну позу і намагався приховувати емоції. Северин зробив такий висновок із постановки ніг і складених у жест "шпиль" долонях (вони були звернені вниз) президента США. Він одягнув свою традиційну маску – "покер фейс", але коли говорив Путін, показував мімікою, що як політик він розуміє російського лідера і приймає його позицію. Але в середині заходу проявилася втома: Трамп занадто довго чекав Путіна, який запізнився на зустріч, а контролювати свої емоції тривалий час нелегко, наголосив співрозмовник видання.

За "роботу на Україну": Російського військового у Ростовській області відправили до в'язниці

середа, 25 травень 2022, 23:00

У Ростовській області старшого лейтенанта російської армії Руслана Артикова, якого затримали у 2019 році, засудили до 13 років позбавлення волі. Його звинуватили у співпраці з Україною, повідомляють Патріоти України. Як запевняє ФСБ, чоловік "займався ...

Поліції довелось працювати замість ритуальних служб: У Лисичанську у братській могилі поховано 150 людей – глава ОВА (відео)

середа, 25 травень 2022, 22:47

Голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай повідомив, що наразі поліцейські у Луганській області замінили поховальні бюро. Так, в Лисичанську у братській могилі поховано 150 людей. Про це Гайдай написав у Facebook, передають Патр...