Хіти тижня. Росії прогнозують велику війну через США

Незважаючи на заяви президента США Дональда Трампа про перемогу над ІДІЛ, ховати терористів поки рано.

Патрік Джозеф Б'юкенен. Фото: AFP.

У разі виходу США з сирійської війни, Росію чекає велика війна з ісламістами. Таку думку висловив колишній радник президента США Річарда Ніксона, ідеолог правого крила Республіканської партії Патрік Джозеф Б'юкенен, передають Патріоти України.

За його словами, незважаючи на заяви президента США Дональда Трампа про перемогу над ІДІЛ, ховати терористів поки рано. "ІДІЛ зазнав великих втрат, програв битви, халіфат розбитий, його вибили з сирійського міста Рагга й іракського міста Мосул, які вважалися столицями халіфату, і майже з усіх територій, контрольованих ісламістами", — пише Б'юкенен.

Він додав, що після відходу США, Росії доведеться самостійно справлятися із ІДІЛ. "Якщо Путін, переможець у сирійській громадянській війні, бажає воювати з Аль-Каїдою та ІДІЛ, останніми великими ворогами Асада у Сирії, чому б не дозволити йому це?" — запитує Б'юкенен. Водночас, за його словами, найбільше після відходу США із Сирії дістанеться курдам.

"Смерть комбрига 128 бригади потрібно записувати Зеленському в ціну за розведення військ", - Арестович

вівторок, 19 листопад 2019, 16:45

"По неофициальной информации, полковник Коростелев подорвался на мине при осмотре новых позиций для отведения подразделений бригады", - пише у своєму блозі Олексій Арестович. "Это второй комбриг ВСУ, павший на этой войне.Первым был комбриг-51, полковни...

Хіти тижня. "Ніхто з партії не відреагував на дурні промови Сивохи. Тому його заяви насторожують", - офіцер ЗСУ

вівторок, 19 листопад 2019, 16:30

За словами Романа Кулика, ініціатива Сивохи створити центр примирення - шокуюча. Войовнича меншість диктує обридлу політику, а більшість хоче миру, каже радник секретаря Ради національної безпеки Сергій Сивохо. Він повторює тези російської пропаганди. ...