Про це заявила російський публіцист Юлія Латиніна в ефірі "Ехо Москви", передають Патріоти України.
За її словами, у будь-якій, навіть тоталітарній державі, вбивства, підпали, грабежі заборонені, оскільки монополію на насильство має держава.
"І в цьому випадку на тому ж самому Донбасі складається така ситуація, що всім тим людям, які були маргінали, які були люмпени, сказали: "Хлопці, ви можете робити все те ж саме, що ви робили завжди (грабувати, вбивати, гвалтувати), але всі, кого ви вбили, будуть українськими фашистами. І всі ваші вбивства, насправді, будуть подвигами в ім'я Святої Русі". І, природно, ну розумієте, кожному люмпену приємно відчувати себе святим", - зазначила вона.
За словами Латиніної, тепер доля Донбасу або ж Південної Осетії чекає саму Росію. Вона додала, що спочатку влада РФ експортувала насильство за кордон, однак зараз насильство починає існувати всередині Росії.
"Це виключає можливість будь-якого економічного розвитку Росії, і, звичайно, це робиться заради тієї ж самої можливості заперечення, щоб сказати: "Хлопці, ні, це не ми". Але проблема, звичайно, полягає в тому, що коли держава втрачає монополію на насильство, вона втрачає саму суть свого існування", - підбила підсумок публіцист.
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....