Хіти тижня. Скрепи чубляться, або "Зона" таких любить: Шуфрич визначив, що Мураєв - "стукач"

Безсовісний розумник з "гнізда Азарова" настільки увірував у свій талан, що не тільки продав інтереси України, але і почав здавати "товаришів по боротьбі", запевняють проросійські опоненти.

Нестор Шуфрич. Фото: SKELET-info.

Той, хто закликає спецслужби розправитися з опозицією, не може бути опонентом влади. Про це заявив народний депутат від "Опозиційної платформи - За життя" Нестор Шуфрич, звертаючись до народного депутата Євгена Мураєва, який звинуватив об'єднану опозицію в "роботі на Кремль" і звернувся до глави СБУ Василя Грицака, передають Патріоти України.

Нестор Шуфрич зазначив, що був неприємно здивований апеляцією Євгена Мураєва до Служби безпеки України: "У моєму дитячому дворі це називалося "настукати". Не думав, що Євген на таке здатний. Якщо в його розумінні я - "п`ята колона", тому що захищаю права російськомовних, угорськомовних, румуномовних, всіх тих, чиї права сьогодні утискаються, якщо я сьогодні борюся за єдність в православ`ї, за те, щоб людей не зіштовхували один з одним, щоб у кожного був вибір, в яку церкву ходити, щоб СБУ не переслідувала архієреїв, то я тоді дійсно "п`ята колона", - підкреслив опозиційний політик.

"Я розумію, що тебе сьогодні турбує рейтинг єдиного кандидата від опозиційних сил Юрія Бойка, але це не причина лякати нас СБУ. Віктор Медведчук зробив все, щоб 486 наших хлопців повернулися додому. Я сподіваюся, що завдяки його зусиллям повернуться всі. І перед тим, як звинувачувати людей, які сьогодні багато роблять для миру в країні, треба подумати, а що ж зробив для миру ти. Чи можеш ти сьогодні зробити хоча б 1% з того, що вже змогли зробити вони. Юнацькі амбіції - вони зрозумілі. Але відповідальність вже не дитяча. Тому закликаючи владу боротися з нами, визначся - ти в опозиції чи з владою. Після твого останнього звернення до СБУ для мене все стало зрозуміло", - зазначив Нестор Шуфрич.

"Мені шкода, що ти перейшов межу, за якою стоїть банальна зрада. І тут виникає питання - а чи "наш" ти, Євгене? Ми вистоїмо, переживемо і це. Але мені шкода, що людина, яка всюди голосно кричала, що вона опозиціонер, так себе повела. Нехай це буде на твоїй совісті", - сказав Нестор Шуфрич.

Явка була найнижчою в історії: Соціологи розповіли, чому українці масово "забили" на вибори

понеділок, 26 жовтень 2020, 8:44

В Україні явка на місцеві вибори 2020 була дуже низькою - за даними на 22:00 неділі проголосували 36,98% громадян. Про це повідомляє Центральна виборча комісія за підсумками обробки 98,65% інформації, передають Патріоти України. Явка на місцевих вибор...

Екзит-поли на місцевих виборах в Україні 25 жовтня: Оприлюднено усі результати

понеділок, 26 жовтень 2020, 8:17

У неділю, 25 жовтня, в Україні відбулися місцеві вибори, виборчі дільниці закрилися о 20:00, пише "Апостроф", публікуючи результати екзит-полів, передають Патріоти України. Згідно з першими даними екзит-полів, на виборах мера столиці лідирує з великим ...