Хіти тижня. Син чи охоронець? Фото чоловіка в масці на відпочинку з Путіним спантеличило мережу (фото, відео)

Цього разу гірськолижний центр не стали спеціально перекривати на час візиту Путіна та Лукашенка, і поява двох президентів здивувала туристів і відпочивальників.

Поруч із Лукашенком та Путіним помітили незнайомця. Фото: МК.

Біля президентів Білорусі та Росії Олександра Лукашенка і Володимира Путіна, які покаталися на гірськолижній трасі в Сочі (РФ), помітили невідомого молодого чоловіка, який приховував обличчя, передають Патріоти України.

Він потрапив на деякі фотографії, зроблені під час третього за останні півтора місяці раунду російсько-білоруських переговорів. Особа хлопця в синіх окулярах-масці та блакитній куртці, який супроводжував президентів на схилі в Червоній Поляні, зацікавила журналістів. "Невже знову прогулював школу Коля Лукашенко [син білоруського лідера]?" — припускає МК.

Зазначається, що перед початком переговорів Лукашенко зізнався, що вже вранці катався і подякував за відмінні гірськолижні траси. "Ми вже прокаталися по трасах сочинських: для мене це рідний дім", — сказав він.

При цьому заявляється, що гірськолижний центр не стали спеціально перекривати на час візиту Путіна та Лукашенка, і поява двох президентів здивувала туристів і відпочивальників.

Резніков анонсував ще більше "подарунків": Україна отримала нову партію РСЗВ M270 з Великої Британії

п’ятниця, 12 серпень 2022, 12:29

В Україну прибула нова партія РСЗВ М270 від Великої Британії. Про це у Twitter повідомив міністр оборони України Олексій Резніков, передають Патріоти України. "Велика Британія обіцяла, Велика Британія виконала! В Україну прибули нові РСЗВ М270", - напи...

"Відірвало дупу" в буквальному сенсі: Що відомо про колаборанта, який постраждав внаслідок вибуху в Мелітополі

п’ятниця, 12 серпень 2022, 11:59

Внаслідок ранкового вибуху в Мелітополі постраждав колаборант Олег Шостак. Про це повідомляє РІА "Мелітополь", передають Патріоти України. Він очолює так званий «департамент зі зв’язків із громадськістю у військово-цивільній адміністрації» Запорізької ...