Хіти тижня. Ця солодка помста кремлівському курдуплеві: Путін підставив своїх олігархів, і вони готують йому відповідь, - Піонтковський (відео)

Наслідки від квітневого посилення санкцій політолог назвав "вибухом всередині владної верхівки".

Путін. Ілюстрація:mk.ru

Незмінний президент Росії Володимир Путін порушив умови договору з олігарахатом, через що у нього зараз розпочнуться додаткові неприємності. Про це заявив незалежний російський політолог Андрій Піонтковський в ефірі програми "Студія Захід" з Антіном Борковським на телеканалі Еспресо.TV, зазначають Патріоти України.

"Порушено соціальний контракт між оточенням Путіна й "паханом", який полягав у тому, що вони (олігархи - ред.) є абсолютно лояльними, абсолютно вірними "хрещеному батькові", але той виконує свої функції - він забезпечує безпеку їхніх активів закордоном. Тому що усі їхні основні активи, як ми вже визначили це $1,5 трлн, вони за кордоном.

А який же це, вибачте, "пахан", який же це гарант безпеки, якщо їх (активи - ред.) починають заморожувати за критерієм "наближеності до Путіна"? ...Це цитата із (американського - ред.) закону про санкції: "наближені до Путіна", - зазначив експерт.

Наслідки від квітневого посилення санкцій Піонтковський назвав "вибухом всередині владної верхівки". "Дивно, що американці 10 років не могли до цього додуматися", - наголосив він.

Хіти тижня. "Клейма негде ставить! Бред!": Підручник історії України обурив росіян на ток-шоу Соловйова (відео)

четвер, 22 жовтень 2020, 15:00

Підручник історії України та параграф про україно-російську війну викликав скандал в прямому ефірі ток-шоу Володимира Соловйова. Один з експертів російської програми Дмитро Куликов обурився, побачивши підручник для школярів 11-го класу, в якому дано оц...

Секретар РНБО заявив про ймовірний наступ Росії на Україну в найближчі місяці

четвер, 22 жовтень 2020, 13:59

Олексій Данілов переконаний, що Путін отримає від українських захисників жорстку відсіч. Враховуючи безпекову ситуацію в Європі та світі загалом, масштабна агресія Росії проти України цілком імовірна вже в найближчі місяці. Про це заявив секретар Ради ...