Хіти тижня. Ціна звільнення заручників: У Порошенка озвучили ультиматум Росії

За кожного звільненого заручника Путін намагається виторгувати преференції.

Ірина Луценко. Фото: InfoResist.

Президент Росії Володимир Путін вимагає зняти санкції з РФ в обмін на звільнення в'язнів Кремля. Про це в інтерв'ю заявила народний депутат (БПП) і представник президента у Верховній Раді Ірина Луценко, підкресливши, що питання про політичних в'язнів російського режиму є дуже важливим, передають Патріоти України.

"Їх було близько 3000 осіб, зараз залишилося близько 70 осіб. І за кожного такого заручника Путін намагається виторгувати преференції: я випущу, а ви зніміть частину санкцій і т.ін. Ми прагнемо звільнити всіх", - зазначила вона.

Луценко також нагадала, що Україна подала позови в міжнародні суди. "Скажімо, зараз проти Росії в Євросуді з прав людини тисячі позовів як від фізичних осіб, так і від постраждалих банків, підприємств. Величезні збитки від російської агресії понесли морські порти, компанії "Чорноморнафтогаз", "Нафтогаз України" та інші. І у цих справ є сприятливі для нас перспективи", - підкреслила вона.

Нардеп додала, що Україна звернулася до міжнародних судових інстанцій з позовами про порушення Росією морського права. "Мова йде про Керченський міст, який заблокував для великих суден вхід до Маріуполя і порти Азовського моря. Тим самим РФ "валить" нашу економіку, а також намагається налаштувати населення територій, пов'язаних з Донбасом, проти української влади. Мовляв, якщо в Маріуполі зупиняться заводи, то люди скажуть: навіщо нам така влада", - резюмувала представник президента.

Джерело: Сегодня

Хіти тижня. "Хто сказав, що хрестові походи припинилися?"​: Путін у Сирії образив почуття арабів

неділя, 26 січень 2020, 1:00

Відвідування президентом Росії Володимиром Путіним могили легендарного султана і воєначальника XII століття Салах аль-Діна під час візиту в Сирію викликало хвилю обурення в арабських країнах. Так, Маалі Арабрарі нагадав слова, сказані генералом-загарбн...

Хіти тижня. "Румунська сторона вимагає роз'яснень": В України почалися неприємності через промову Зеленського

неділя, 26 січень 2020, 0:35

МЗС Румунії зажадало пояснень від влади України через переклад промови президента Володимира Зеленського на офіційному сайті, передають Патріоти України. Відзначають, що текст українського гаранта до Дня соборності був неправильно перекладений англійс...