Хіти тижня. У лапах "хунти": СБУ показала відео з пропагандисткою Путіна, яку депортували із РФ

Олена Бойко навряд чи думала, розпочинаючи свою зрадницьку діяльність, що росіяни її "кинуть".

Олена Бойко. Фото: скріншот з відео.

З'явилися подробиці затримання видвореної з Росії скандальної прихильниці Кремля зі Львова Олени Бойко. Про це повідомляє прес-центр СБ України, передають Патріоти України.

"Починаючи з 2014 року, агітаторка поширювала в Інтернеті матеріали антиукраїнського характеру, пропагувала протистояння між українцями через політичні переконання, публічно закликаючи до порушення територіальної цілісності України", - йдеться в повідомленні.

Крім цього, в серпні 2015 року, виїхавши на територію тимчасово окупованого Донбасу, а пізніше - в Росію, вона в ЗМІ постійно закликала до зміни меж території або державного устрою України.

Хіти тижня. "Путин смертельно испуган. И парализован от страха", - Слава Рабинович

четвер, 9 квітень 2020, 11:30

"Подавляющее большинство не только развитых, но и развивающихся стран "въехали" в пандемию коронавируса после беспрецедентно долгого 11-летнего периода экономического роста, увеличения реальных располагаемых доходов домохозяйств, и создания рекордно вы...

Так починався Слов’янськ

четвер, 9 квітень 2020, 8:50

“Російська весна” на кінець першої декади квітня 2014 року мала всі ознаки того, що невдовзі припиниться як явище. Депутати обласних рад не підтримали вимог, які надиктувовалися радниками із Кремля, у жодній з областей України. Вимоги мали включати нев...