Хіти тижня. "У росіян були тільки гасла і бравада": Кримський журналіст назвав прорахунки Кремля щодо України (відео)

Москва думала, що розуміє Київ і експертом по Україні вважався кожен, хто хоч раз був в українській столиці або відпочивав у Криму.

Павло Казарін. Фото: скріншот з відео.

Кремль був упевнений, що під тиском Москви Київ посипається, проте Росія не прорахувала і не проаналізувала низку важливих факторів щодо України. Про це в блозі для "Крим Реалії" повідомив журналіст Павло Казарін, передають Патріоти України.

"Пам'ятайте розповіді про хунту? Ту саму, про яку російське телебачення галасувало три роки поспіль. Ми тоді сміялися над неадекватністю Кремля, але саме ця неадекватність врятувала Україну", - зазначає Казарін.

За його словами, Москва думала, що розуміє Київ і експертом по Україні вважався кожен, хто хоч раз був в українській столиці або відпочивав у Криму. "Всі ці люди ходили телеканалами і несли нісенітницю: замість аналізів - гасла, замість експертизи - пропаганда. Москва була впевнена, що Київ посиплеться, що російськомовні візьмуть триколори, що схід і південь будуть на стороні Кремля. Це нас і врятувало", - заявив Казарін.

Журналіст наголошує, що в підсумку Росія не прорахувала волонтерський рух, добровольчі батальйони, російськомовний український патріотизм. "Щоб це прорахувати, Україною потрібно було займатися. Вивчати і аналізувати. А у Москви були тільки гасла і бравада... Чим більше вони будуть Україну не розуміти, тим більше помилок зроблять, а чим адекватніше буде Кремль, тим небезпечніші будуть його кроки", - резюмував Казарін.

Хіти тижня. У Держдепі США розповіли про ймовірність розміщення військових баз в Україні

п’ятниця, 14 грудень 2018, 15:30

Помічник держсекретаря США Джордж Кент заявив, що його країна планує допомагати українцям іншими способами. Заступник помічника держсекретаря США Джордж Кент спростував інформацію про нібито розміщення американських військових баз на території України,...

Грає на два фронти? Лукашенко перед російськими ЗМІ поскаржився на Порошенка

п’ятниця, 14 грудень 2018, 15:13

Білоруський лідер Олександр Лукашенко заявив, що президент Петро Порошенко відкинув його пропозицію бути посередником на виборах на окупованих територіях Донбасу. На це Лукашенко поскаржився на прес-конференції для російських ЗМІ в Мінську, повідомляют...