Хіти тижня. "У росіян були тільки гасла і бравада": Кримський журналіст назвав прорахунки Кремля щодо України (відео)

Москва думала, що розуміє Київ і експертом по Україні вважався кожен, хто хоч раз був в українській столиці або відпочивав у Криму.

Павло Казарін. Фото: скріншот з відео.

Кремль був упевнений, що під тиском Москви Київ посипається, проте Росія не прорахувала і не проаналізувала низку важливих факторів щодо України. Про це в блозі для "Крим Реалії" повідомив журналіст Павло Казарін, передають Патріоти України.

"Пам'ятайте розповіді про хунту? Ту саму, про яку російське телебачення галасувало три роки поспіль. Ми тоді сміялися над неадекватністю Кремля, але саме ця неадекватність врятувала Україну", - зазначає Казарін.

За його словами, Москва думала, що розуміє Київ і експертом по Україні вважався кожен, хто хоч раз був в українській столиці або відпочивав у Криму. "Всі ці люди ходили телеканалами і несли нісенітницю: замість аналізів - гасла, замість експертизи - пропаганда. Москва була впевнена, що Київ посиплеться, що російськомовні візьмуть триколори, що схід і південь будуть на стороні Кремля. Це нас і врятувало", - заявив Казарін.

Журналіст наголошує, що в підсумку Росія не прорахувала волонтерський рух, добровольчі батальйони, російськомовний український патріотизм. "Щоб це прорахувати, Україною потрібно було займатися. Вивчати і аналізувати. А у Москви були тільки гасла і бравада... Чим більше вони будуть Україну не розуміти, тим більше помилок зроблять, а чим адекватніше буде Кремль, тим небезпечніші будуть його кроки", - резюмував Казарін.

"Сирийский капкан для Путина", - Гулевська

середа, 19 вересень 2018, 8:59

"Сам инцидент вполне ожидаем, так как использование устаревших систем противовоздушной обороны Сирии приносит больше вреда не современным израильским самолетам, а находящимся вблизи летающим средствам, неспособным защищать себя от ракет ПВО. Опасность ...

"Обратный отсчет Трампа: Stormy Daniels готовит "бомбу", - Олег Пономар

середа, 19 вересень 2018, 8:17

"Среда. Что нужно отметить?" - пише на своїй сторінці в Фейсбук політичний оглядач Олег Пономар, повідомляють Патріоти України, і продовжує:. "Торговые войны Трампа: Китай в ответ на новые пошлины США введет повышенные таможенные пошлины на импорт амер...