Хіти тижня. "У росіян були тільки гасла і бравада": Кримський журналіст назвав прорахунки Кремля щодо України (відео)

Москва думала, що розуміє Київ і експертом по Україні вважався кожен, хто хоч раз був в українській столиці або відпочивав у Криму.

Павло Казарін. Фото: скріншот з відео.

Кремль був упевнений, що під тиском Москви Київ посипається, проте Росія не прорахувала і не проаналізувала низку важливих факторів щодо України. Про це в блозі для "Крим Реалії" повідомив журналіст Павло Казарін, передають Патріоти України.

"Пам'ятайте розповіді про хунту? Ту саму, про яку російське телебачення галасувало три роки поспіль. Ми тоді сміялися над неадекватністю Кремля, але саме ця неадекватність врятувала Україну", - зазначає Казарін.

За його словами, Москва думала, що розуміє Київ і експертом по Україні вважався кожен, хто хоч раз був в українській столиці або відпочивав у Криму. "Всі ці люди ходили телеканалами і несли нісенітницю: замість аналізів - гасла, замість експертизи - пропаганда. Москва була впевнена, що Київ посиплеться, що російськомовні візьмуть триколори, що схід і південь будуть на стороні Кремля. Це нас і врятувало", - заявив Казарін.

Журналіст наголошує, що в підсумку Росія не прорахувала волонтерський рух, добровольчі батальйони, російськомовний український патріотизм. "Щоб це прорахувати, Україною потрібно було займатися. Вивчати і аналізувати. А у Москви були тільки гасла і бравада... Чим більше вони будуть Україну не розуміти, тим більше помилок зроблять, а чим адекватніше буде Кремль, тим небезпечніші будуть його кроки", - резюмував Казарін.

У Середземне море увійшли російські військові кораблі (фото)

понеділок, 18 червень 2018, 18:46

Імовірно, кораблі прямують до сирійського порту Тартус, де знаходиться військова база Росії. У Середземне море увійшли ракетні корвети Каспійської флотилії ВМФ Росії. Про це у Twitter повідомив користувач Yörük Işık, передають Патріоти України. . Згід...

"Газпрому" важко при світлі": Портников про смертельний "зашморг" для російського монополіста

понеділок, 18 червень 2018, 16:52

Угоди "Газпрому" можуть стати матеріалом для журналістських розслідувань і аналізу. "Нафтогаз України" відразу після "Газпрому" подав позов до апеляційного суду Швеції, вимагаючи від російського монополіста виконання рішень Стокгольмського арбітражу. П...