Хіти тижня. "Уся система може піти в рознос": Путін спровокував у РФ війну між силовиками, - російський політик (відео)

ВВП вважає, що це добре, коли люди один з одним б'ються, бо це не дає можливості будь-якій стороні отримати контрольний пакет і почати керувати самим президентом.

Війна спецслужб може мати несподівані для Путіна наслідки. Фото: AFP.

Президент Росії Володимир Путін заради зміцнення своєї влади спровокував війну між спецслужбами РФ. Однак це протистояння сьогодні несе Кремлю велику загрозу. Таку думку висловив російський опозиційний політик Ілля Пономарьов, передають Патріоти України.

Він навів приклади підкилимної війни між Головним розвідувальним управлінням (ГРУ) і Федеральною службою безпеки (ФСБ). "Те, що зараз відбувається в російських спецслужбах, викликає серйозні побоювання - неважливо, ви прихильник або противник РФ. Наприклад, щодо Скрипалів абсолютно явно були витоки з боку ФСБ щодо особистостей агентів ГРУ. Без підтримки з боку ФСБ навряд чи змогли б отримати копії їхніх паспортів. Звідки вони взялися? Це точно база даних, яка управляється ФСБ", - заявив російський опозиціонер.

"Нещодавно була історія, коли стало відомо, що спецслужби один одну заклали перед американцями у справі про злом серверів Демократичної партії США. Угруповання хакерів Fancy Bear і Cosy Bear - одне працює на ГРУ, інше на ФСБ. Вони один на одного "настукали", через Лаборатрію Касперського довели інформацію до американців. У підсумку генерала ФСБ, який керував управлінням кібербезпеки, демонстративно заарештували на загальних зборах керівництва ФСБ", - розповів Пономарьов.

За його словами, Путін, почавши війну в 2014 році, "дуже сильно повернув кермо вбік силовиків і спровокував між ними запеклу конкуренцію". "Конкуренція завжди була, але після 2014 року вийшла за будь-які рамки, між ними йде внутрішня війна. Він цю конкуренцію стимулює і всіляко заохочує. Путін вважає, що це добре, коли люди один з одним б'ються, бо це не дає можливості будь-якій стороні отримати контрольний пакет і почати керувати самим президентом. Але маятник починає хитатися все більше, і система може піти в рознос", - зазначив політик.

Також Пономарьов прокоментував раптові смерті глав російської військової розвідки генерал-полковника Ігоря Коробова та його попередника Ігоря Сергуна. "Сергун, за офіційною версією, раптово помер у Сирії від серцевого нападу. Конспірологія напрошується. У випадку з Коробовим, який зараз помер, дійсно була інформація, що він тяжко хворіє. Давно була інфомація, що у нього погано зі здоров'ям і буде зміна керівника ГРУ наприкінці цього року... Але у випадку з Сергуном були повідомлення, що він був убитий у Сирії - не обов'язково своїми, може і чужими", - розповів він.

Джерело: Обозреватель

Сюрприз для окупантів: У Маріуполі бунт через відсутність зарплат

середа, 10 серпень 2022, 22:59

Працівники водоканалу в окупованому Росією Маріуполі не вийшли на роботу через невиплату зарплати. Про це повідомив радник мера міста Петро Андрющенко у Telegram, передають Патріоти України. "В Маріуполі сьогодні бунт. Справжній. Міськводоканал не вийш...

Shahed-191 і Shahed-129 можуть з'явитись в Україні будь-якого дня: Іран ще в червні почав навчання російських військових – ЗМІ

середа, 10 серпень 2022, 22:55

Угода передбачає поставку Москві сотень іранських ударних безпілотників, здатних нести високоточні ракети. Розвідка Сполучених Штатів вважає, що російські військові протягом останніх кількох тижнів почали навчатися керувати безпілотниками в Ірані. Про ...