Хіти тижня. "Уся система може піти в рознос": Путін спровокував у РФ війну між силовиками, - російський політик (відео)

ВВП вважає, що це добре, коли люди один з одним б'ються, бо це не дає можливості будь-якій стороні отримати контрольний пакет і почати керувати самим президентом.

Війна спецслужб може мати несподівані для Путіна наслідки. Фото: AFP.

Президент Росії Володимир Путін заради зміцнення своєї влади спровокував війну між спецслужбами РФ. Однак це протистояння сьогодні несе Кремлю велику загрозу. Таку думку висловив російський опозиційний політик Ілля Пономарьов, передають Патріоти України.

Він навів приклади підкилимної війни між Головним розвідувальним управлінням (ГРУ) і Федеральною службою безпеки (ФСБ). "Те, що зараз відбувається в російських спецслужбах, викликає серйозні побоювання - неважливо, ви прихильник або противник РФ. Наприклад, щодо Скрипалів абсолютно явно були витоки з боку ФСБ щодо особистостей агентів ГРУ. Без підтримки з боку ФСБ навряд чи змогли б отримати копії їхніх паспортів. Звідки вони взялися? Це точно база даних, яка управляється ФСБ", - заявив російський опозиціонер.

"Нещодавно була історія, коли стало відомо, що спецслужби один одну заклали перед американцями у справі про злом серверів Демократичної партії США. Угруповання хакерів Fancy Bear і Cosy Bear - одне працює на ГРУ, інше на ФСБ. Вони один на одного "настукали", через Лаборатрію Касперського довели інформацію до американців. У підсумку генерала ФСБ, який керував управлінням кібербезпеки, демонстративно заарештували на загальних зборах керівництва ФСБ", - розповів Пономарьов.

За його словами, Путін, почавши війну в 2014 році, "дуже сильно повернув кермо вбік силовиків і спровокував між ними запеклу конкуренцію". "Конкуренція завжди була, але після 2014 року вийшла за будь-які рамки, між ними йде внутрішня війна. Він цю конкуренцію стимулює і всіляко заохочує. Путін вважає, що це добре, коли люди один з одним б'ються, бо це не дає можливості будь-якій стороні отримати контрольний пакет і почати керувати самим президентом. Але маятник починає хитатися все більше, і система може піти в рознос", - зазначив політик.

Також Пономарьов прокоментував раптові смерті глав російської військової розвідки генерал-полковника Ігоря Коробова та його попередника Ігоря Сергуна. "Сергун, за офіційною версією, раптово помер у Сирії від серцевого нападу. Конспірологія напрошується. У випадку з Коробовим, який зараз помер, дійсно була інформація, що він тяжко хворіє. Давно була інфомація, що у нього погано зі здоров'ям і буде зміна керівника ГРУ наприкінці цього року... Але у випадку з Сергуном були повідомлення, що він був убитий у Сирії - не обов'язково своїми, може і чужими", - розповів він.

Джерело: Обозреватель

Розстрілювали в голову і зі спини: В ООН розкрили страшну правду про злочини російських військових під Іловайськом

середа, 22 травень 2019, 0:20

До полонених українців застосовували тортури, найпоширенішими з яких були побиття, в тому числі з елементами сексуального насильства, імітація страти і інші погрози фізичного насильства. Частину українських захисників вбили в 2014 році під Іловайськом ...

Хіти тижня. Зеленського підписав свій перший указ

вівторок, 21 травень 2019, 23:55

Чи сприйме армія новообраного президента, як дійсного, а не формального лідера? Президент Володимир Зеленський підписав свій перший указ про прийняття повноважень Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України. Відповідний указ оприлюднено на сайті...