Хіти тижня. В Європі розповіли, як росіянки поставили під загрозу Сибір

Якщо Російська Федерація розпадеться, то Китай може приєднати до себе Сибір і Забайкалля, які належали йому 200 років тому.

Росіянкам більше подобаються китайські чоловіки. Фото: соцмережі.

Російський регіон Далекий Схід, який межує з КНР, вже стає китайським природним чином. Таку думку в інтерв'ю висловив екс-спікер литовського Сейму Вітаутас Ландсбергіс. Після розпаду Радянського Союзу, у нього були повноваження лідера країни, передають Патріоти України.

«Російські жінки воліють китайських чоловіків, які їх не б'ють, не пропивають, а приносять гроші додому, дітям. Це нормальне життя. У російських чоловіків якось не виходить так жити. Поки є ще час, нехай вони подивляться на себе і задумаються, до чого веде їх сьогоднішня культура, з якої зникли такі поняття, як гідність, любов, співчуття. А то у них світ такий, що кожен топче іншого», - розповів Ландсбергіс.
На його думку, якщо Російська Федерація розпадеться, то Китай може приєднати до себе Сибір і Забайкалля, які належали йому 200 років тому. «Росія йде до свого третього колапсу, а Китай тим часом буде вичікувати свого часу, щоб забрати назад Сибір. Голова Мао дуже чітко ще 50 років тому з цього приводу відповів англійської журналісту на запитання «чи претендує Китай на Забайкаллі і Сибір». Він сказав, що ці землі ще 200 років тому платили данину китайському імператору. Почекаємо, і все повернеться на свої місця», - вважає Ландсбергіс.
Джерело: Обозреватель

"Уже в кільце взяли": Окупант прогнозує швидку втрату росіянами Кремінної (аудіо)

середа, 31 травень 2023, 22:15

Російський окупант, якого країна-агресор відправила в Україну вбивати та захоплювати міста, поскаржився, що армія РФ незабаром може втратити тимчасово окуповану Кремінну на Луганщині. Він почав плакатись, що українські військові просуваються вперед і н...

"Не хочу таке чути в нашій країні": Президент Хорватії назвав "Слава Україні!" гаслом шовіністів

середа, 31 травень 2023, 21:53

Відомий своїми проросійськими поглядами президент Хорватії Коран Міланович вважає, що гасло "Слава Україні!" відноситься до шовіністів і має таке ж походження, як і вигук хорватських усташів "За дім готові". Про це пише видання N1, передають Патріоти У...