Хіти тижня. Важко повірити: У Росії назвали наступника Путіна в 2024 році

Наступник має бути лояльним до нинішнього президента, але здатним наважитися на деякі реформи.

Станіслав Бєлковський. Фото: Радіо Свобода.

Президентом Російської Федерації в 2024 році може стати журналістка і телеведуча Ксенія Собчак. Таку думку висловив російський політтехнолог і публіцист Станіслав Бєлковський, зазначивши, що існує два основних критерії вибору наступника нинішнього глави РФ Володимира Путіна, передають Патріоти України.

"Повна і щира лояльність нинішньому лідеру, підтверджена колишньої життєвою практикою; сюди ж - гарантії безпеки. Готовність все ж проводити реальні реформи, на які ВВП не міг і не може зважитися через вроджений консерватизм", - сказав Бєлковський.

"Крім того, наступник не повинен бути надто схожий на Путіна, щоб не було спокуси прямих порівнянь. Як на мене, оптимально цим критеріям відповідає якраз Ксенія Собчак", - заявив він.

При цьому політтехнолог припустив, що зміна президента в Росії може відбутися раніше, ніж після виборів в 2024-му. Зазначимо, Собчак балотувалася на пост президента Росії в березні поточного року, набравши лише 1,68% голосів.

Отримували мільйонні контракти від держави-агресора: СБУ викрила конструкторське бюро у Дніпрі, яке працювало на Росію

вівторок, 28 вересень 2021, 0:30

Служба безпеки України викрила велике конструкторське бюро у Дніпрі, яке тісно співпрацювало з окупаційною владою Криму – вони займалися модернізацією об’єктів енергетичної інфраструктури півострова, формально прикриваючись афілійованими підприємствами...

Виховання справжніх чекістів Путіну: В одній з частин ГРУ РФ солдат гвалтували шваброю, понад 20 "посвячених"

вівторок, 28 вересень 2021, 0:18

У Хабаровському краї Росії порушили дві кримінальні справи проти командира спецназу Головного розвідувального управління і його заступника, які в збоченій формі гвалтували солдатів строкової служби. Про це повідомляє засновник російського правозахисног...