Хіти тижня. Від 15 до 20 діб: Генштаб ЗСУ заявив про масштабні військові збори (фото)

Крім того, за інформацією ЗСУ, наразі у визначених областях України тривають організаційні заходи створення Територіальної оборони та непорушних запасів.

В Україні проведуть масштабні військові збори. Фото: прес-служба СБУ.

З 3-го грудня розпочинається цикл масштабних зборових заходів із резервістами та військовозобов’язаними. Про це повідомляє прес-служба ЗСУ, передають Патріоти України.

Зокрема будуть проведені збори, як у складі бригад (до 15 діб) так і у складі навчальних центрів (до 20 діб). Таким чином передбачається, що всі зборові заходи будуть завершені до початку Новорічних свят.

Як повідомляєтся, заходи мобілізації проводитимуться лише у випадку відкритої агресії, але в такому випадку до Збройних Сил України призиватимуться не лише ті особи які перебувають на зборах, а й усі резервісти та військовозобов’язані, які приписані до комплектування Збройних Сил України.

Крім того, за інформацією ЗСУ, наразі у визначених областях України тривають організаційні заходи створення Територіальної оборони та непорушних запасів. "В областях у яких запроваджено воєнний стан передбачається проведення масових зборів з військовозобов’язаними територіальної оборони тривалістю до 10 діб. Під час яких буде проведене бойове злагодження бригад та батальйонів територіальної оборони, з метою підготовки до захисту своїх областей", - повідомили у ЗСУ.

"Хорошим русским" доведеться повернутися додому?: Телеканал "Дождь" припинить мовлення у всіх країнах Балтії

четвер, 8 грудень 2022, 13:29

Услід за Латвією ліцензія на мовлення російського телеканалу "Дождь" відкликана Естонією і Литвою. Рішення ухвалено регуляторами країн, повідомляють Патріоти України із посиланням на Postimees. Ліцензія Латвії давала право каналу поширювати свій контен...

Шукали ППО та склади артилерії: В Одесі затримала "солодку парочку" шпигунів (фото)

четвер, 8 грудень 2022, 13:15

Служба безпеки України затримала в Одесі подружжя російських шпигунів. На завдання російських кураторів вони готували ракетний удар по силах ППО та артилерійських складах ЗСУ, інформують Патріоти України. Як повідомили у прес-службі СБУ, двох агентів г...