Хіти тижня. Впіймали на плагіаті: Адвокати відомого американського телеканалу Netflix почали підготовку багатомільйонного позову проти Юлії Тимошенко

Юлія Тимошенко без дозволу, порушуючи авторські права, використовувала на своєму публічному форумі костюм, в якому знімалася героїня політичного серіалу «Картковий будиночок» Клер Андервуд.

Юлія Тимошенко. Фото: соцмережі.

Лідер партії «ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко робить виключно те, що вже сподобалося або може сподобається українцям. Жага влади настільки велика, що Юлія Володимирівна готова на це витрачати величезні гроші, маючи штат піар-технологів, який підбирають для неї, немов для актриси все нові і нові образи, які українці оцінять. Про це у своєму блозі пише громадський активіст, блогер, політолог Роман Давиденко, передають Патріоти України.
За його словами, так званий «Новий економічний курс» виявився не таким вже новим. Адвокати відомого американського телеканалу Netflix почали підготовку багатомільйонного позову. Вся справа в тому, що Юлія Тимошенко без дозволу, порушуючи авторські права, використовувала на своєму публічному форумі костюм, в якому знімалася героїня політичного серіалу «Картковий будиночок» Клер Андервуд.

«Ви думаєте, що Тимошенко про це не знала або якось тепер жалкує про те, що трапилося? Помиляєтеся!», - написав політолог. Він додає, що цей скандал Тимошенко тільки на руку і в кращому випадку її команда заплатить пару мільйонів доларів, як вирішить суд, ніж використує ці гроші на підтримку української армії.


Хіти тижня. "Снайперский террор, или Почему ВСУ больше не мстят за каждого погибшего на Донбассе", - Жирохов

понеділок, 23 вересень 2019, 12:00

"Впервые за много месяцев потери нашей группировки на Донбассе стали большими, чем у оккупационного корпуса", - пише у своєму блозі військовий експерт Михайло Жирохов, передають Патріоти України, і продовжує:. "Так, только за сентябрь погибло 11 бойцов...

"Украина вступает в очередной очень опасный период - генерирование Кремлем фейковых планов, моделей или формул по Донбассу будет носить безостановочный характер", - "ІС"

понеділок, 23 вересень 2019, 8:24

"На этой неделе российские средства массовой дезинформации слили в сеть якобы согласованный текст "формулы Штайнмайера2, который Украина отказалась подписывать на мирных переговорах в Минске", - пише "Інформаційний спротив", передають Патріоти України...