Хіти тижня. Впіймали на плагіаті: Адвокати відомого американського телеканалу Netflix почали підготовку багатомільйонного позову проти Юлії Тимошенко

Юлія Тимошенко без дозволу, порушуючи авторські права, використовувала на своєму публічному форумі костюм, в якому знімалася героїня політичного серіалу «Картковий будиночок» Клер Андервуд.

Юлія Тимошенко. Фото: соцмережі.

Лідер партії «ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко робить виключно те, що вже сподобалося або може сподобається українцям. Жага влади настільки велика, що Юлія Володимирівна готова на це витрачати величезні гроші, маючи штат піар-технологів, який підбирають для неї, немов для актриси все нові і нові образи, які українці оцінять. Про це у своєму блозі пише громадський активіст, блогер, політолог Роман Давиденко, передають Патріоти України.
За його словами, так званий «Новий економічний курс» виявився не таким вже новим. Адвокати відомого американського телеканалу Netflix почали підготовку багатомільйонного позову. Вся справа в тому, що Юлія Тимошенко без дозволу, порушуючи авторські права, використовувала на своєму публічному форумі костюм, в якому знімалася героїня політичного серіалу «Картковий будиночок» Клер Андервуд.

«Ви думаєте, що Тимошенко про це не знала або якось тепер жалкує про те, що трапилося? Помиляєтеся!», - написав політолог. Він додає, що цей скандал Тимошенко тільки на руку і в кращому випадку її команда заплатить пару мільйонів доларів, як вирішить суд, ніж використує ці гроші на підтримку української армії.


Хіти тижня. "Завтра він буде представлений Генеральному штабу і Збройним силам", - Міністр оборони Полторак дав характеристику генералу Хомчаку

п’ятниця, 24 травень 2019, 3:00

Про це все ще чинний міністр оборони заявив журналістам після засідання уряду в середу, , зазначають Патріоти України. "Генерал Хомчак - досвідчений генерал, досвідчений офіцер. Він вчора був призначений і завтра вранці він буде представлений Генеральн...

Хіти тижня. РФ створює юридичну базу для військового вторгнення в Україну

п’ятниця, 24 травень 2019, 2:00

Не виключаю, що Путін після парламентських виборів, переконавшись, що проросійська п'ята колона не сформувала парламентської більшості, і зміни стратегічного курсу України в бік НАТО і ЄС не відбудеться, може піти на одностороннє визнання квазіреспублік "