Хіти тижня. Впіймали на плагіаті: Адвокати відомого американського телеканалу Netflix почали підготовку багатомільйонного позову проти Юлії Тимошенко

Юлія Тимошенко без дозволу, порушуючи авторські права, використовувала на своєму публічному форумі костюм, в якому знімалася героїня політичного серіалу «Картковий будиночок» Клер Андервуд.

Юлія Тимошенко. Фото: соцмережі.

Лідер партії «ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко робить виключно те, що вже сподобалося або може сподобається українцям. Жага влади настільки велика, що Юлія Володимирівна готова на це витрачати величезні гроші, маючи штат піар-технологів, який підбирають для неї, немов для актриси все нові і нові образи, які українці оцінять. Про це у своєму блозі пише громадський активіст, блогер, політолог Роман Давиденко, передають Патріоти України.
За його словами, так званий «Новий економічний курс» виявився не таким вже новим. Адвокати відомого американського телеканалу Netflix почали підготовку багатомільйонного позову. Вся справа в тому, що Юлія Тимошенко без дозволу, порушуючи авторські права, використовувала на своєму публічному форумі костюм, в якому знімалася героїня політичного серіалу «Картковий будиночок» Клер Андервуд.

«Ви думаєте, що Тимошенко про це не знала або якось тепер жалкує про те, що трапилося? Помиляєтеся!», - написав політолог. Він додає, що цей скандал Тимошенко тільки на руку і в кращому випадку її команда заплатить пару мільйонів доларів, як вирішить суд, ніж використує ці гроші на підтримку української армії.


Хіти тижня. Мільйони Тимошенко? На Рівненщині СБУ, ДБР та ГПУ провели спільну спецоперацію по затримці "касира" кандидата у президенти "Ю" (фото)

п’ятниця, 22 березень 2019, 17:00

Мільйони чорного налу на виборах, а після виборів - буде така ж чорна тіньова економіка? У середу, 20 березня, в місті Дубно Рівненської області співробітниками ДБР, СБУ і ГПУ був затриманий учасник мережі підкупу за одного з кандидатів у президенти. П...

"Эхо голанских высот, или Как Трамп спасет Нетаньяху и поможет Путину с Крымом", - блогер

п’ятниця, 22 березень 2019, 16:29

"Американский президент Дональд Трамп заявил, что настало время признать Голанские высоты территорией Израиля, которые еврейское государство захватило у Сирии в 1967 г. в ходе Шестидневной войны", - пише у своєму блозі Андрій Коваленко, повідомляють Па...